כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
שיטור פלדה

נצ"מ יזהר פלד: "איפה שאפשר לעזור אנחנו שם" צילום: מועצה אזורית באר טוביה
נצ"מ יזהר פלד: "איפה שאפשר לעזור אנחנו שם" צילום: מועצה אזורית באר טוביה
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

נצ"מ פלד החמיא למרכז השיטור בבאר טוביה

בביקורו בבאר טוביה, אמר מפקד מרחב דרום במשמר הגבול, נצ"מ יזהר פלד: "אני חייב לציין שיש כאן מרכז שיטור קהילתי חזק, מהטובים במרחב"

אלי ג'אן 
פורסם: 23.02.12, 07:54

מפקד מרחב דרום במשמר הגבול, נצ"מ יזהר פלד , ביקר השבוע במועצה האזורית באר טוביה. מדובר היה בסגירת מעגל עבורו, שכן בעבר שימש כמפקד סיירות דרום ורמ"ח יישובים במטה של משמר הגבול.

 

בואו להצטרף לעמוד "ידיעות הדרום" בפייסבוק

 

נצ"מ פלד נפגש עם ראש המועצה, דרור שור, ועדכן אותו בדבר הפעילות השוטפת של מג"ב במועצה. "אני חייב לציין שיש כאן מרכז שיטור קהילתי חזק, מהטובים במרחב", החמיא פלד.

 

נצ"מ פלד סיפר גם כי בימים אלה נערך המרחב להקמת מערך מתנדבים שעברו הכשרה. כידוע, מערך המתנדבים במועצה האזורית באר טוביה הוא מהגדולים במועצות האזוריות בארץ, ומונה לא פחות מ-170 מתנדבים פעילים.

 

משמעות המהלך שמוביל המרחב היא להכשיר את המתנדבים בבית הספר החדש למתנדבים שהוקם בבית חורון. "אנחנו רוצים שהם יהיו שותפים לעשייה ויתחברו לשטח", הסביר נצ"מ פלד את תכלית המהלך.

 

בנוסף, סיפר נצ"מ פלד על מאפייני הפשיעה העיקריים ביישובי המועצה, ביניהם גניבת צאן ובקר, כלים חקלאיים והתפרצויות לבתים, והוסיף: "אנחנו
משקיעים כוחות גדולים, יש במועצה פעילות מאומצת של רכזי מודיעין מהיחידה המרכזית, פעילות לילית שוטפת של הסיור הכפרי ותגבורים של שתי פלוגות מג"ב. זו עבודה שמצריכה מאמץ פיזי לאורך זמן. איפה שאפשר לעזור אנחנו שם. בסופו של דבר זו האיכות חיים של התושבים".

 

ראש המועצה, דרור שור, בירך על שיתוף הפעולה הפורה בין המועצה למשמר הגבול וכן על מינויו של נצ"מ פלד למפקד המרחב. "אני שמח שחזרת אלינו כי אנחנו רוצים את הטובים ביותר אצלנו", אמר שור.

 

זה המקום לציין כי לאחרונה החל לפעול בישובים לראשונה סיור שיטור משולב של המועצה והמשטרה. לשם כך הקצתה המועצה רכב שטח ופקח, אליו הצטרפה שוטרת במשרה מלאה מתחנת קרית מלאכי. הניידת תפעל באופן קבוע ביישובי המועצה. "שיטור משולב נותן את הערך המוסף, ויתמקד בשיפור איכות החיים של התושבים" הסביר שור.

 

השיטור המשולב החל את פעילותו בשעות היום וצפוי להתרחב לשעות הערב והלילה. ההתמקדות תהיה בתחומי איכות הסביבה ואיכות החיים, כמו השלכת פסולת אסורה, ונדליזם, רעש ועוד. כמו כן, תתבצע אכיפת עבירות תנועה, אירועים פליליים וסיורים קבועים במוסדות החינוך של המועצה.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות