כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
פיצה לפרצוף

אילוסטרציה צילום: index open
אילוסטרציה צילום: index open
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

גר בעומר? לא נשלח לך פיצה

תלמיד במקיף עומר נתקל בקשיים לא צפויים כשבסך הכל רצה להזמין פיצה לביה"ס: רוב הפיצריות לא הסכימו לשלוח פיצה, ואלו שכן הקפיצו פלאים את המחיר. "מעצבן אותי שאני צריך לשלם יותר על דברים בסיסים רק כי אני לומד במקיף עומר", אמר. פיצרייה: זה לא שתושבי עומר לא יכולים להרשות לעצמם את המחיר הגבוה יותר

ליאור לרנר 
פורסם: 01.02.12, 07:56

לעירן קמקר, תלמיד כיתה י"א במקיף עומר, בסך הכל התחשק לאכול פיצה. הוא נשאר באותו יום עד מאוחר בבית הספר, ולכן רצה להזמין פיצה למקום. מה שהוא לא שיער זה שהמשימה הפשוטה לכאורה תסתיים בעשרות טלפונים לכל הפיצריות באזור ושרובן המכריע יגידו לו לא.

 

בואו להצטרף לעמוד "ידיעות הנגב" בפייסבוק

 

קמקר, שנשאר בבית הספר עד שעה מאוחרת, ביקש להזמין פיצה למקום. ביישוב מיתר אמנם ישנה פיצרייה אחת שהייתה פתוחה באותה שעה, אבל היא לא עושה משלוחים לאזור בית הספר. לכן הוא התקשר לפיצריות בבאר שבע.

 

"התקשרתי לעשרות פיצריות בבאר שבע. גם לרשתות הגדולות. וכמעט אף אחת לא הייתה מוכנה לשלוח לעומר פיצה", אמר קמקר. "ניסיתי גם פיצריות בעומר אבל הן עובדות רק אחרי חמש בערב".

 

לדבריו גם אלה שכבר הסכימו לשלוח אליו פיצה ביקשו מחיר גבוה ולא הגיוני: "מי שהסכים להביא לפה פיצה הקפיץ את המחיר. במקום אחד אמרו לנו

ששתי פיצות עולות 80 שקלים, וכשביקשנו לעומר אז אמרו שפיצה אחת עולה שמונים בגלל המשלוח".

 

קמקר לא מבין מדוע לא מבצעים משלוחים לעומר, ומדוע כשכבר מוכנים לבצע מלשלוח לאזור מבקשים תעריפים מיוחדים: "היום אפשר להגיד שעומר היא שכונה בתוך באר שבע, מדובר על שלוש וחצי דקות נסיעה במקסימום. זו חוצפה לגבות כל כך הרבה כסף על משלוח לעומר".

 

"לא הגיוני שפיצה לתלמידים בעומר תעלה פי שניים מאשר לתושבי באר שבע", הוסיף קמקר. "מעצבן אותי שאני צריך לשלם יותר על דברים בסיסים רק בגלל שאני לומד במקיף עומר. זה בית ספר מצוין שרבים יעדיפו אותו על בתי ספר אחרים בבאר שבע, וגם אנחנו זכאים לקבל את השירות המינימלי".

 

לבסוף, קמקר מצא פיצרייה שהיתה מוכנה לשלוח לו פיצה במחיר סביר, אך גם זו התעכבה זמן רב. "אני לא מבין למה אני צריך לחכות 40 דקות לפיצה. זה כולה עומר, זה לא מצדיק את המשלוח המיוחד, לא במחיר ולא בזמן", הוסיף קמקר.

 

באחת הפיצריות בבאר שבע הודו כי הם לא עושים משלוחים לאזור עומר: "זה לא שהם לא יכולים להרשות לעצמם (תושבי עומר - ל.ל), ובלי קשר אנחנו לא נבזבז דלק עד לעומר בשביל פיצה אחת. זה לא שאין להם מה לאכול. לי בתור עסק לא משתלם לשלוח פיצה אחת. זה כמו שבמקומות מסוימים עושים משלוח רק מסכום מסוים. כנ"ל לגבינו".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 16 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות