כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
השכונה הדרומית

"הדר על הים". עם נוף לים הדמיה ממחושבת: חברת קרן פייר
"הדר על הים". עם נוף לים הדמיה ממחושבת: חברת קרן פייר
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

פרויקט "הדר על הים" יוצא לדרך

הבנייה במע"ר דרום נמשכת. עיריית אשדוד העניקה בשבוע שעבר לקרן פייר היתר בנייה להקמת שני מגדלים ברובע כל בניין יהיה בגובה 22 קומות עם נוף פתוח לים

יאיר הרוש 
פורסם: 09.01.12, 12:59

החברה היזמית קרן פייר קיבלה בשבוע שעבר היתר בנייה להקמת 158 יחידות דיור במסגרת פרויקט "הדר על הים" ברובע מע"ר דרום באשדוד. להערכת החברה, עיקר רוכשי הדירות יהיו תושבים המתגוררים בעיר ומעוניינים לשפר את מקום מגוריהם. יו"ר הקרן: "הקמת השכונה החדשה במקום האטרקטיבי ביותר באשדוד תתרום להשבחת הנדל"ן".

 

בואו להצטרף לעמוד "ידיעות הדרום" בפייסבוק

 

היתרי הבנייה שקיבלה הקרן מאפשרים לה להמשיך את עבודות הקמת שני המגדלים בפרויקט, שיכילו 79 יחידות דיור ב־22 קומות בכל אחד מהם.

 

הפרויקט ממוקם בקצה הדרום-מערבי של הרובע, מיקום המאפשר לכל דיירי הפרויקט נוף פתוח לים. בפרויקט, אותו בונה החברה הקבלנית דניה סיבוס, ייבנו דירות ארבעה חדרים (117 מ"ר פלוס 14 מ"ר מרפסות), חמישה חדרים (135 מ"ר פלוס 16 מ"ר מרפסות), פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים. מחירי הדירות בפרויקט יחלו ב־1.65 מיליון שקל.

 

"עיקר הרוכשים עד היום, ויש להניח גם בעתיד, יהיו משפרי דיור מאשדוד החפצים לגור בשכונה וכן רוכשים מצרפת. בנוסף, אנו עדים גם

להתעניינות גוברת מצד משקיעים וקונים ממרכז הארץ", אמר יו"ר הקרן, שלמה גרופמן.

 

גרופמן בירך על קבלת האישורים ותחילת העבודות, ואמר כי הוא צופה שהקמת השכונה החדשה תתרום להשבחת הנדל"ן גם בנכסים הנמצאים סמוך למתחם המע"ר.

 

יצוין כי לפני כשבועיים פרסם מבקר המדינה, השופט בדימוס מיכה לינדשטראוס, ביקורת קשה לפיה הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה בעירייה אישרה במשך שנים תוכנית לבניית מגורים ברובע מע"ר דרום על חשבון שטחי מסחר וציבור. בינתיים, הבנייה האינטנסיבית ברובע נמשכת.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות