כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
ארנונה לפרוטוקול

דוד בוסקילה. אנחנו לא נגד התושבים צילום: גדי קבלו
דוד בוסקילה. אנחנו לא נגד התושבים צילום: גדי קבלו
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

ביקשנו העלאת ארנונה כי חשבנו שלא יאשרו

עיריית שדרות צריכה לפעול כדי לצאת מגירעונות הענק בהם היא נמצאת. חברי המועצה אישרו העלאת המסים העירוניים בשישה אחוזים התושבים ובעלי העסקים פנו לשרי האוצר והפנים כדי לעצור את הגזרה. בוסקילה: ההעלאה לא תאושר

שי פרנס 
פורסם: 18.12.11, 11:35

לתושבים ולבעלי העסקים בשדרות נמאס: לאחר שנודע להם כי ראש העירייה, דוד בוסקילה, ביקש להעלות את תעריף הארנונה לשנת 2012 בשישה אחוזים, הם החליטו להתאגד ולצאת במאבק כנגד ההחלטה. בוסקילה טוען כי מדובר בצעד לפרוטוקול בלבד ומעריך כי ההעלאה לא תאושר.

 

בואו להצטרף לעמוד "ידיעות הדרום" בפייסבוק

 

ההחלטה על העלאת המסים העירוניים אושרה ברוב של שישה חברי מועצה לעומת שלושה מתנגדים. בשנה שעברה אושרה העלאה דומה, שטרם אושרה סופית על ידי משרד הפנים, ולפיכך לא נגבתה מהתושבים במהלך 2011.

 

בשבוע שעבר פנו התושבים ובעלי העסקים באמצעות עו"ד יוסף פנחס כהן לשר הפנים ולשר האוצר. במכתב שכתב עו"ד פנחס כהן לשרים, כתב: "עיריית שדרות נקלעה בשנים האחרונות לגירעונות תקציביים גדולים בהיקפם, בין היתר בשל ניהול כושל ובלתי אחראי מצד הנהגת העירייה. באחרונה נאלץ משרד הפנים למנות לעירייה חשב מלווה שאמור לפקח אחר התנהלותה של הנהלת העירייה, ולעמוד בפרץ ההוצאות הבלתי חוקיות שתורמות לאותו גירעון תקציבי".

 

פנחס כהן טען כי "העלאת התעריפים הינה בלתי סבירה, בלתי מידתית ומנוגדת להחלטות ממשלה לפיהן יש להקל על אוכלוסיית עוטף עזה בכל

הנוגע לתשלומי ארנונה". פנחס כהן קרא לשרים שלא לאשר את העלאת התעריפים כמבוקש על ידי העירייה.

 

ראש העירייה, דוד בוסקילה, הגיב לטענות התושבים והסביר כי הבקשה להעלאת הארנונה נועדה כדי להרגיע את משרד הפנים שדורש להעמיק את הגבייה במסגרת תוכנית ההבראה.

 

להערכת בוסקילה, ההעלאה לא תאושר גם השנה: "אף אחד לא יכול להאשים אותי בחוסר חמלה ובהתעללות בתושבים. עשינו את הדברים האלה כדי לקיים את הפרוטוקול שמשרד הפנים קבע. אנחנו עשינו את שלנו. ההחלטה לא תבוצע והארנונה לא תחויב".

 

מעיריית שדרות טרם נמסרה תגובה.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות