כתבות|בעלי מקצוע
חיפוש אירועים נוספים
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
עניין

אילוסטרציה צילום: Shutterstock
אילוסטרציה צילום: Shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

הבריאות בידיים שלך

סדרה בת 5 הרצאות מפי מומחי בריאות ידועים, המעניקה כלים יומיומיים לבריאות טובה.

 

ההרצאות שבתוכנית:

 

הרצאה מס' 1- בריאות ושמחת חיים

ד"ר דינה איזן (.M.D), רופאת משפחה, חברת סינפסות. מחשבות אופטימיות יכולות לשפר את בריאותנו הגופנית והנפשית. בהרצאה חווייתית והומוריסטית זו נלמד על הקשר בין מחשבותינו לגופנו, ועל בניית חיבורים מוחיים (סינפסות) ליצירת בריאות אופטימית, בריאות שיש בה שמחת חיים.

שישי, 25.11.11 , 9:30

 

הרצאה מס' 2 -  רפואת הרמב"ם

תזונה טבעית על פי הרמב"ם ולאור ממצאי המדע המודרני, ד"ר גיל יוסף שחר (M.D.) מתמחה ברפואה תזונתית, ניקוי רעלים ורפואת הרמב"ם. בהרצאה זו נסקור פרקים ממשנתו הרפואית ונבחן את המלצותיו לאור ממצאי המדע המודרני. כללי התזונה הנכונה ושאלות מעשיות כגון: מה כמות המזון הרצויה לאדם? איך להימנע מאכילת יתר? מה הגורמים המשפיעים על איכות התזונה שלנו? האם יש חשיבות לסדר אכילת המאכלים בתוך הארוכה ואם כן, איך יודעים מה לאכול לפני מה?

שישי, 06.01.12 , 9:30

 

הרצאה מס' 3 - כיצד לבחור את המזון שאנו צורכים?

ד"ר איילת רוזנפלד (ph.D.) ההרצאה מיועדת למי שרוצה ללמוד כיצד לבחור את המזון האופטימאלי לבריאותו וממה להימנע. כיצד לתת לגוף את החומרים הנכונים שדרושים לו, בכמות ובאיכות, לצורך בנייה, למניעת מחלות ולריפוי. כלים כיצד להיות צרכנים נבונים, כיצד לבחור את המזונות הראויים ועוד.

שישי, 10.02.12, 9:30  

 

הרצאה מס' 4 - רפואה מבוססת בריאות

ד"ר שחר לב-ארי (PHD, LLB), מרצה לקידום הבריאות, הפקולטה לרפואה אוניברסיטת תל-אביב ומנהל המעבדה לצמחי מרפה וחקר הסרטן, המרכז הרפואי תל-אביב. הרפואה המודרנית ראוי שתעבור מתפיסה של "רפואה מבוססת מחלה" ל"רפואה מבוססת בריאות". הגישה שבה אדם מגיע למערכת הרפואית רק כאשר הוא חולה, אינה יעילה. ראוי לאמץ גישה של "רפואה מבוססת בריאות" ולשים דגש על מניעת המחלה באמצאות אבחון מוקדם. כיצד יכול כל אחד לקדם את בריאותו הגופנית, הנפשית והחברתית ולהגדיל את תוחלת חייו, על פי הידע המדעי שהצטבר בתחום במאה ה-21.

שישי, 23.3.12 , 9:30

  

הרצאה מס' 5 - המפתח לבריאות מערכת העיכול

ד"ר אריה אבני (M.D). ההרצאה מיועדת לכל מי שסובל מתסמיני מערכת העיכול ולמי שרוצה להימנע מהם. מתנות רבות שאנו יכולים להעניק לבטן שלנו כדי להצעיד אותה במסלול המוביל לחיים בריאים. למערכת העיכול יש "חוכמת קישקע", חוכמה הגדולה מחוכמת כל הגסטרואנטרולוגים שבסביבה. מרבית הבעיות במערכת העיכול ובגוף ניתנות לפתרון, לרוב די פשוט.

שישי, 11.05.12, 9:30

  

משך ההרצאות כשעתיים וחצי, כולל הפסקה.

מסעדת בריאות ודוכני בריאות יעמדו לרשותכם עד השעה 13:00

 

 

מתחם

תיאטרון חיפה

כתובת: רח' פבזנר 50, חיפה

טלפון: 04-8600500

מועדים
תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות