כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
בדרך לתואר

מוזיאון העיצוב בחולון. עוד פרס לאוסף? צילום: יעל פינקוס
מוזיאון העיצוב בחולון. עוד פרס לאוסף? צילום: יעל פינקוס
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

מוזיאון העיצוב ומחלף השקמה מועמדים לפרס

מוזיאון העיצוב הבינלאומי ומחלף השקמה (מחלף חולון מזרח) מועמדים לפרס האוסקר של התאחדות הקבלנים. לראשונה בתחרות גם הצרכנים יוכלו לבחור את הבניינים במסגרת פרויקט אינטרנטי שיעלה באתרי התאחדות הקבלנים וטפחות נדל"ן

חופית כהן 
פורסם: 24.10.11, 07:51

חולון שולחת מועמדים: תחרות האוסקר של התאחדות הקבלנים לשנת 2011 יוצאת לדרך. התחרות, הנערכת זו הפעם השלישית, בשת"פ עם בנק מזרחי טפחות, מתקיימת מדי שנתיים ובמסגרתה מוענקים פרסי מצוינות בבנייה לפרויקטים נבחרים בתחומי מגורים, תשתיות ומבנים ציבוריים במספר קטגוריות.

 

 

לתחרות ניגשו למעלה מ-30 חברות בנייה מהגדולות במשק. והיא תתקיים במספר קטגוריות, ביניהן: פרויקט יצירתי, פרויקט מגורים מעל 4 קומות, פרויקט
תשתיות, מבנה משרדים, שימור מבנים, מסחרי, בנייה ירוקה, מבנה ציבור, ותמ"א 38. הפרויקט שיקבל את מירב הנקודות יזכה בפרס המצוינות בבנייה. יש לציין את המשקל הרב שניתן לנושא בנייה בת – קיימא (בנייה ירוקה) בשיקולי הבחירה של צוות השופטים.

 

טקס הענקת הפרסים יערך בחודש ינואר 2012 ואליו הוזמנו נשיא המדינה, רה"מ, שר השיכון ובכירי הענף. בחירת הפרויקטים המצוינים תיערך בידי שופטים, ובפעם הראשונה מאז הושקה התחרות, תשולב בשיקולי הבחירה גם חוות הדעת של הציבור הרחב באמצעות פרויקט אינטרנטי שיציג את הפרויקטים המועמדים לפרס באתר האינטרנט החדש של טפחות נדל"ן בכתובת - www.tefahot-nadlan.co.il ובאתר האינטרנט של התאחדות הקבלנים - www.acb.org.il

 

שני פרויקטים בחולון מועמדים לקבלת פרס האוסקר השנה: מוזיאון העיצוב הבינלאומי שהקימה חברת אשר גרין מבנים בע"מ, ומחלף השקמה (מחלף חולון מזרח), שבנו החברות שיכון ובינוי וסולל בונה תשתיות בע"מ.

 

שני האתרים מועמדים בתחרות בקטגוריית "פרויקט יצירתי". מוזיאון העיצוב, שנפתח לקהל הרחב בשנת 2010, תוכנן בידי האדריכל הבינלאומי רון ארד. המוזיאון משתרע על פני שטח של 3,700 מ"ר והוא כולל שני אולמות תצוגה. מחלף השקמה, הממוקם בסמוך לאזור התעשייה של חולון, נפתח לתנועה בשלבים בשנת 2010. כיום פתוח המחלף לכניסה וליציאה דרומה לחולון, וכן לכניסה לחולון מכיוון צפון. היציאה מחולון צפונה צפויה להיפתח בהמשך.

 

"אני גאה על כך ששני פרויקטים מרכזיים בחולון, ששינו את פני העיר, מועמדים לקבלת הפרס היוקרתי", אומר יוסי לוינסקי, יו"ר ארגון קבלני חולון, "מדובר בתחרות שמעודדת מצוינות בבנייה ומדרבנת בנייה איכותית, יצירתית ופורצת דרך. במהלך העשור האחרון זוכה העיר חולון לתנופת בנייה מרשימה, הן של בנייני מגורים, הן של מבני תעשייה ומסחר והן בתחום התשתיות ושיפור דרכי הגישה לעיר".

 

משה פלדמר, מנהל שיווק קמעונאי בבנק מזרחי טפחות אומר כי "מזרחי טפחות רואה חשיבות מרובה בפעילות זו, וזה אך טבעי כי אנו כמומחים ומובילים בתחום המשכנתאות נותנים את חסותנו למהלך זה".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות