כתבות|בעלי מקצוע
חיפוש אירועים נוספים
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
קלאסי

פסטיבל אבו גוש
פסטיבל אבו גוש 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

פסטיבל אבו גוש

פסטיבל אבו גוש בסוכות למוזיקה ווקאלית חוגג 20 שנה, 40 פסטיבלים ולמעלה מ-600 קונצרטים שנערכו בכנסיות הכפר. מחיר כרטיס למופע: 95-140 שקלים. להלן המופעים:

 

  • מלחינים אמריקאים: יצירות מופת של המלחינים האמריקאים ג'ופלין, גרשווין, ליאונרד ברנשטיין וספיריטואלס.

 

בתוכנית: ברנשטיין - "מזמורי צ'יצ'סטר", סולן, מקהלה, נבסל, עוגב, כלי הקשה. "סיפור הפרברים" למקהלה ופסנתר. סקוט ג'ופלין – סוויטה למקהלה מתוך האופרה TREEMONISHA. ג'. גרשווין – "פורגי ובס" - סוויטה למקהלה ופסנתר. בארוק אמריקני וספיריטואלס. בביצוע: אודי קנבל – נער סופרן. רבקה ארקי עמר – נבל. תום בצלאל – כלי הקשה. רינה שכטר – פסנתר, עוגב. זמרי "אקפלה ירושלים". מנצחת – ג'ודי אקסלרוד. 19.10, 11:30.

 

  • היפים שבשירי הסרטים. בתוכנית: "החיים היפים" – רוברטו בניני. "אי שם מעבר לקשת" – הקוסם מארץ עוץ. "נהר הירח" – "ארוחת בוקר בטיפני". "מה הם הנעורים" – רומיאו ויוליה. אריה "חייה הכפולים של ורוניק"- קישלובסקי. "קוקורוקוקו"- "דבר אליה" - אלמודבר. "דרך ארוכה"- "דיזנגוף 99". "הולכת את מעימי"- "בלוז לחופש הגדול". "סינימה פרדיסו". בביצוע: נועה ישראלי – סופרן. גדעון ברטלר – גיטרה. אנדריאה מרקוש – צ'לו. 19.10, 14:00.

 

 

  • תיאודורקיס – "זורבה היווני". הזדמנות נדירה לשמוע את המוזיקה המלהיבה, הצבעונית והחושנית שלוותה את דמותו של אלכסיס זורבה אשר קטעים ממנה זכו לפופולריות עצומה בזכות הסרט "זורבה היווני". מוזיקה זו שימשה בסיס לבלט מצליח. בביצוע: סילביה קיגל – שירה. שמואל אלבז – בוזוקי. מקהלת הקיבוץ הארצי. תזמורת סימפונט רעננה. מנצח: יובל בן עוזר. 19.10, 15:00.

 

  • באך ומנדלסון. בתוכנית: מנדלסון – אוה מריה, טנור סולו מקהלה ועוגב. "ממרום השמים" קנטטה לותרנית לחג המולד למקהלה ותזמורת. "לא לנו אלוהים, אדוני" תהילים קי"ה לסולנים מקהלה ותזמורת. באך – "גלוריה" – קנטטה 191 לסולנים מקהלה ותזמורת. בביצוע: יעלה אביטל – סופרן. עידו בן גל – טנור. חיים טייכר – טנור. גבריאל לובנהיים - בס. המקהלה הקאמרית תל אביב. התזמורת הקאמרית הישראלית. מנצח- מיכאל שני. 20.10, 11:30.

 

  • קונצרט 12. פנטזיה מוזיקלית בארבע קולות. חגיגת מדריגלים בצרפתית ובאנגלית. שירים ישראליים בעיבודים משמחים – עין גדי, שלג על עירי ועוד. שירים אמריקאיים- גרשווין, קול פורטר, קורט וייל. רביעיה קולית – "תלמוס": שלי ברלינסקי – סופרן. נעמה נצרתי – אלט. יעקב הלפרין – טנור. עודד שומרוני – בס. 20.10, 14:00.  

 

  • מוצרט והיידן - נצחיים ענקיים ומרגשים. בתוכנית: היידן – "עונות השנה" אביב וחורף, אורטוריה וירטואוזית לסולנים, מקהלה ותזמורת. מוצרט – "EXSULTATE, JUBILATE –שישו ושימחו - מוטט לסופרן ותזמורת. בביצוע:

רינת גולדמן – סופרן. טל קוך – טנור. עודד רייך – בס. מקהלת הגליל העליון. מנצח: רון זרחי. תזמורת הסינפונייטה הישראלית – באר שבע. מנצח: דורון סלומון. 20.10, 15:00.

 

  • אבירי הקסם הצרפתי – שירי יין ואהבה. בביצוע: אסיף עם-דוד – בריטון, צ'מבלו. יסוקו הירטה – כינור. מירנה הרצוג – ויולה דה גמבה. מרינה מינקין – צ'מבלו. אנסמבל "פניקס"- ניהול מוזיקלי מירנה הרצוג. 20.10, 16:15.

 

  • המקהלה הוירטואוזית הבינלאומית משוויץ BASLER MADRIGALISTEN. בתוכנית: באך - "בוא ישו בוא", מוטט רי"ב 229. ברוקנר – מוטט. פרנק מרטן – פרקים מ"מיסה". שוברט – "רוזמונדה". ברהמס – "שירי צוענים". רוסיני – " La Passegiata. שירי עם שויצריים. בביצוע: פסנתר – Paul Suits. מנצח – פריץ נף. במקהלה 24 זמרים סולנים. 20.10, 18:30.

 

  • פרגולזי, סקרלאטי וריינברגר. בתוכנית: פרגולזי – סטאבט מאטר. פרגולזי - סטאבט מאטר לסולניות, מקהלה ואנסמבל כלי קשת. סקרלאטי – סטאבט מאטר למקהלה 10 קולות ועוגב. ריינברגר – סטאבט מאטר למקהלה ואנסמבל כלי קשת.

    חן שנהר, איגור פרוג – כינור. סביאטוסלב נדולסקי – ויולה. עדיאל שמיט-בינור – צ'לו. אדמונד גילמור – קונטרבס. עוגב – נטע לדר. מקהלת האקדמיה ירושלים. מנצח – סטנלי ספרבר. 21.10, 11:30.


 

  • מיטשל, חיפושיות, פרסל, דאולנד. בתוכנית: ג'וני מיטשל – "כל שארצה", "עכשיו כולנו", "ירקרק", חיפושיות – "ציפור כחולה", "הנה באה השמש". פרסל – 3 שירים. דאולנד – 4 שירים. בביצוע: מרסי פורסט – שירה וחליל צד. פול פורסט – שירה וגיטרה קלאסית. 21.10, 14:00.

  • מיסה דה גלוריה. בתוכנית: פוצ'יני – מיסה דה גלוריה לסולנים מקהלה ותזמורת. ורדי – "ראי עד כמה לבן הירח" לחליל צד מקהלה ותזמורת. פוצ'יני – רקויאם לזכרו של ורדי לויולה, מקהלה ותזמורת. בביצוע: יוסף ארידן – טנור. אלכסיי קנוניקוב – בס. דפנה יצחקי – חליל צד. לינה גוטמן - ויולה. המקהלה הקאמרית רמת גן. התזמורת הקאמרית הקיבוצית, נתניה. מנצחת: חנה צור. 21.10, 15:00.

 

  • מוזיקה ספרדית וירטואוזית עם באלדי אולייר, סיון רותם וזמרי "מורן". רודריגו – קנטטה לסופרן, מקהלה ופסנתר

    קונצ'רטו ארנחואז בשירה ונגינה. מוראלס – מגניפיקט, מקהלה אקפלה. קזלס – שיר השירים ושירת הצפורים הקטלונית למקהלה ופסנתר. לורקה – שירי עם בעיבוד באלדי אולייר. פאקו איבנז – לורקה – "הפרש", "נערתי ירדה לים"

    באלדי אולייר – קרנבל בקאדיז, חגיגה צוענית. בביצוע: סיון רותם – סופרן. באלדי אולייר – גיטרה סולו ועיבודים. ברק אולייר – גיטרה ליווי. יוגב חרובי – כחון. איל באט – פסנתר. אנסמבל זמרי מורן. מנצחת נעמי פארן. 22.1011:30.


 

  • "תפוח אתן לאהובתי" מהיפים בשירי העם מאת דה פאיה, וילה לובוס ובנג'מין בריטן. בתוכנית: דה פאיה – 7 שירים עממיים ספרדיים. וילה לובוס – אטיודים לגיטרה. בכיאנס ברזיליירס מס 5. בנג'מין בריטן – שירי עם אנגליים, שירים סיניים. בביצוע: עינת ארונשטיין – סופרן. ראובן סרוסי – גיטרה. 22.10, 14:00.

 

  • – חאג'ידאקיס, דופאי ולנדיני. בתוכנית: חאג'ידאקיס – "אחי", "בואי ליטול את עצבותי", "עם שחר", "כוכב הצפון", "הבלדה של אורי", "ניחוח חלומות", לנדיני – "כוכב בוהק", "הנה האביב", "נשמתי בוכה", דופאי – "יום טוב, חודש טוב", "אהובת ליבי". בביצוע: יעלה אביטל- סופרן. דורט פלורנטין – חליליות. גיל עברון – גיטרה. משה נורי – כלי הקשה. 22.10, 16:15.

     


  • באך – המיסה הגדולה בסי מינור. בביצוע: עינת ארונשטיין - סופרן. אירנה שצ'רבין - אלט. דוד נורטמן – טנור. גבריאל לובנהיים - בס. זמרי קולגיום תל אביב. התזמורת הקאמרית הישראלית. מנצח – אבנר איתי. 22.10, 18:30.  


 

 

מתחם

כנסיות הכפר אבו גוש

כתובת: אבו גוש

טלפון: 02-6237000, 03-6045000

דואר אלקטרוני: http://www.agfestival.co.il/

מועדים
חיפוש אירועים נוספים
החל מתאריך
עד תאריך
כל הארץ
כל הארץ
מרכז
חיפה
צפון
ירושלים
דרום
שפלה
שרון
נגב וערבה
כל התחומים
כל התחומים
מוזיקה
תיאטרון
מחול
קלאסי
ילדים
בידור
פסטיבלים
עניין
שם אמן, שם הצגה, שם אירוע
תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
מופעים
אוכלים
נדל"ן
אור ירוק
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  as29-c
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות
 
פיקוד העורף התרעה במרחב:
    למציאת מרחב ההתגוננות האישי שלכם »
    פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה
    רשימת יישובים במרחב