כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
ללא רחמים

קלשון (המחשה). הכלב שהומת באמצעותו הרגיש אותו ממש צילום: סי די בנק
קלשון (המחשה). הכלב שהומת באמצעותו הרגיש אותו ממש צילום: סי די בנק
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

כלב הומת באמצעות קלשון סמוך למושב גאליה

בעמותת "תנו לחיות לחיות" התקבל דיווח על הריגת כלב באמצעות קלשון, בסמוך למושב גאליה. במקום נמצאו פגרי חיות נוספים. מהמשטרה נמסר: הוגשה תלונה ונפתחה חקירה בנושא

אביגיל קדם 
פורסם: 21.09.11, 07:45

בית מטבחיים לחיות: ביום חמישי שעבר התקבל דיווח בעמותת "תנו לחיות לחיות" על הריגת כלב באמצעות קלשון במושב גאליה.

 

 

מי שהיה עד לאירוע היה בחור צעיר שעבד באותו היום במושב. מדו"ח ששלחה עמותת "תנו לחיות לחיות" למשטרה עולה כי הבחור עבד באותו הבוקר במושב

גאליה, ובמהלך הבוקר ראה כלב משחק. בשלב מסוים הוא שמע את הכלב מיילל ואז הבחין בשני אנשים שהתקדמו לכיוון הכלב. אחד מהם הלך לרגע לבית הסמוך והוציא ממנו קלשון ואז שני הגברים הכו את הכלב למוות.

 

על פי עדות הראייה של אותו בחור, לאחר שסיימו להרוג את הכלב, אחד הבחורים הביא טרקטור מחנייה סמוכה, הם קשרו את הכלב וגררו אותו מרחק של 50 מטרים, עד לגדר סמוכה, שם השליכו אותו מעבר לגדר, כשהוא עדיין כפות.

 

בשלב זה צלצל הבחור למוקד 100 של המשטרה וסיפר את שראה לשוטרים שהגיעו למקום. הוא תיאר בפניהם את המקרה והראה להם את פגר הכלב, שעוד היה חם. בשלב מאוחר יותר הגיע גם אמבולנס של "תנו לחיות לחיות". נהג האמבולנס דיווח שבמקום נמצא פגר הכלב שמת, אז הוא גם גילה שלא מדובר במקרה יחיד. במקום נמצא פגר אחר של כלב בשלבי ריקבון מתקדמים, פגר של כבשה כשרגליה כפותות ועוד מספר רב של עצמות חיות וחלקי עור, שעל פי החשד הומתו גם כן באותה השיטה.

 

בין הפגרים התגלה עור בריקבון מתקדם של בעל חיים לא ידוע. נהג האמבולנס התקשר בשנית למשטרה ודיווח על המקרה. המשטרה שוב הגיעה למקום, אך הפעם, נהג האמבולנס הראה לשוטרים גם את פגרי החיות הנוספים.

 

מעמותת "תנו לחיות לחיות" נמסר: "הכלב יישלח לנתיחה שלאחר המוות בבית החולים בבית דגן ולאחר הממצאים הברורים אולי נוכל לקבל עוד פיסת מידע על הזוועה שהתרחשה".

 

הבחור שהיה עד לאירוע סרב להתראיין בטענה שהוא חושש ממי שביצע את המעשה, ושלדעתו הוא אמר די והותר. האחראי על המשק ביישוב גאליה מסר כי לא שמע על האירוע ושלא זכורים לו מקרים של התעללות והרג חיות ביישוב, המתאפיין באוכלוסייה מבוגרת ושקטה. עוד הוא הוסיף "אם הדבר נכון, אני מקווה שהאשמים יימצאו ושימצו איתם את הדין".

 

מהמשטרה נמסר: "הדיווח התקבל במשטרה, ומיד לאחר מכן הגיעה ניידת ועשתה סריקות. הוגשה תלונה ונפתחה חקירה בנושא". 

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות