כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
יוקרה בנוף

פרויקט 'פסגת אילת' הדמיה: באדיבות חברת 'גיא לי'
פרויקט 'פסגת אילת' הדמיה: באדיבות חברת 'גיא לי'
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

פרויקט יוקרה נוסף באילת יוצא לדרך

חברת 'גיא לי' תקים מתחם מגורי יוקרה עם מפרט טכני עשיר וארכיטקטורה שמשולבת בנוף בלב רובע 6 בשחמון. הפרויקט יכלול 66 יחידות דיור בנות 3-5 חדרים שייבנו בשמונה בניינים, כאשר בכל קומה שתי דירות בלבד

עזרא ארבלי 
פורסם: 31.08.11, 07:56

על גבעה המשקיפה לעבר מפרץ אילת ולאורך מורדות ההרים, בלב רובע 6 בשחמון , בונה חברת 'גיא לי' את פרויקט 'פסגת אילת' - מתחם מגורי יוקרה עם מפרט טכני עשיר במיוחד וארכיטקטורה שמשולבת בנוף תוך ניצול מרבי של יתרונות האזור.

 

בואו להצטרף לעמוד "ידיעות הנגב" בפייסבוק

 

הפרויקט יכלול 66 יחידות דיור בנות 3-5 חדרים שייבנו בשמונה בניינים כאשר בכל קומה שתי דירות בלבד. בין היתר יוצעו לרוכשים דירות גן מרווחות, דירות דופלקס ופנטהאוזים.

 

גודל הדירות יחל ב־100 מ"ר לדירת שלושה חדרים ועד 142 מ"ר לדירת חמישה חדרים. דירות הגן תהיינה בגודל 90 מ"ר עם חצר בגודל 200 מ"ר ובריכה צמודה, וגודל הפנטהאוזים כ־200 מ"ר.

 

מהחברה נמסר כי בנוסף למפרט הטכני העשיר יוצעו לרוכשים בריכת שחייה וג'קוזי בכל דירה בתוספת תשלום. בנוסף, מציעה החברה חנייה תת־קרקעית

 רחבת ידיים שמעניקה חנייה מקורה לכל דירה. את הפרויקט תכנן האדריכל גדעון כץ, בעליו של משרד אדריכלים 'א.כ.אדריכלים' בעיר.

 

החברה הציבה בשטח בו יוקם מתחם המגורים עמדת תצפית לטובת הרוכשים הפוטנציאליים במטרה שיוכלו להתרשם מהנוף ומהמיקום. מהגבעה עליה יוקם הפרויקט ניתן יהיה לצפות על מפרץ אילת מבלי שמיזמי הבנייה הנוספים שקיימים באזור יסתירו את הנוף.

 

מחירה המוערך של דירת שלושה חדרים יעמוד על כ־1.35 מיליון שקל, ואילו מחיר דירת ארבעה חדרים צפוי לעמוד על כ־2.1 מיליון. תחילת הבנייה צפויה בספטמבר, ועל פי התוכניות הפרויקט צפוי להיות מאוכלס בתוך כשנתיים וחצי עד שלוש שנים לאחר מכן.

 

בהנהלת החברה אמרו כי "אילת הפכה למוקד משיכה גדול ליהודים מצרפת ומרוסיה. אנו מאמינים בעיר וצופים גידול נוסף בתחום הנדל"ן והפיתוח. הפרויקט המתוכנן עונה על הצרכים של הרוכשים, שמבקשים לשפר את רמת ואיכות החיים שלהם".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות