כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
ירדו מהפסים

החניון שבקניון עלול שלא להספיק. רכבת צילום: דורון גולן
החניון שבקניון עלול שלא להספיק. רכבת צילום: דורון גולן
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

עיריית נהריה תגבה תשלום על חנייה ליד הרכבת

תושבים נדהמו לגלות שהעירייה תגבה מעתה תשלום על חנייה ברחוב היחיד הסמוך לתחנה שבו היתה חנייה בחינם. העירייה: "הבעיה תיפתר לאחר בניית הקניון"

אדי גל  
פורסם: 15.08.11, 07:46

בעיריית נהריה החליטו לדרוש כסף עבור חנייה ברחוב לוחמי הגטאות, בסמוך לתחנת הרכבת. תושבים זועמים שפנו ל"ידיעות הצפון" מתלוננים, כי כאילו לא די במחירי הנסיעה הגבוהים ברכבת, בצפיפות הגבוהה ובבטיחות הלקויה, גם העירייה אינה מקילה עליהם ואינה מאפשרת להם לחנות בנוחות ובחינם בסמוך לתחנה.

 

 

במשך שנים חנו תושבי נהריה בחניון שמול תחנת הרכבת. לפני כשנתיים המקום גודר לצורך הקמת קניון, והנוסעים גילו כי הם יכולים לשלם עבור חנייה בחניון הסמוך לתחנה, או לחפש חנייה לא הרחק משם, ברחוב לוחמי הגטאות, שהיה הרחוב היחיד במרכז העיר שבו החנייה היתה בחינם.

 

הנושא עלה מספר פעמים לדיון במועצת העיר, כאשר נדונו התוכניות לבניית הקניון, ובין השאר נטען כי החניון שליד הרכבת גם מכיל מעט מקומות חנייה

וגם דורש כסף המצטבר לסכומים גבוהים כאשר מדובר בחנייה על בסיס יומיומי.

 

נציגי העירייה טענו בדיונים, כי מגרש החנייה שאמור לקום ליד הקניון החדש יספק תשובה הולמת גם לנוסעי הרכבת, אולם מספר חברי מועצה טענו כי בכל מקרה צפוי גידול קבוע במספר הנוסעים, לצד מספר מוגבל של חניות מתוכננות בקניון, כך שלא צפוי פתרון אמיתי לבעיה. אלא שבעיריית נהריה לא חיכו להקמת הקניון, ולפני מספר ימים הוצבו שלטים המודיעים כי מעתה ייגבה תשלום גם עבור חנייה ברחוב לוחמי הגטאות, בקטע שבין רחוב סולד לשדרות הגעתון.

 

מהעירייה נמסר: "הנושא אינו פשוט כל כך. תושבים רבים ברחוב ובעלי עסקים פנו לעירייה דווקא כאשר היו מדחנים ברחוב. הם טענו שאנשים מחנים את המכוניות לכל היום ונוסעים ברכבת, ואין להם ולמבקרים אצלם היכן לחנות. היו גם מעשי ונדליזם נגד המדחנים ברחוב, ולבסוף החליטה העירייה לאפשר חנייה באמצעות סימון כחול לבן. נושא החנייה לנוסעים ברכבת ייפתר רק לאחר בניית הקניון".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 7 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות