כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
יוזמת אוהדים

אוהדי נתניה והשקחנים באירוע המכירה צילום: רוני וואגנר, "תוטיפרוטי"
אוהדי נתניה והשקחנים באירוע המכירה צילום: רוני וואגנר, "תוטיפרוטי"
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

מכבי נתניה: האוהדים מכרו כ-350 מנויים

יוזמת ה"קרייזי דאיימונדס" לשיווק מנויי הקבוצה זוכה להצלחה. עד כה נקנו פי שלושה מנויים מהכמות שנמכרה בעונה שעברה באותה התקופה. לאחר כישלון המו"מ עם "ניו-קופל סיקסט": מו"מ מתקדם עם חברת המכוניות "סאן-קאר"

אביתר לנג 
פורסם: 07.08.11, 07:56

מבצע שיווק מנויי קבוצת מכבי נתניה, שהועבר לידיהם של האוהדים, נוחל הצלחה גדולה. עד כה נמכרו כמעט פי שלושה מנויים מהכמות שנמכרה באותה תקופה בעונה שעברה.

 

מכבי נתניה נמצאת במו"מ מתקדם עם חברת המכוניות "סאן-קאר", שאמורה להחליף את חברת "ניו-קופל סיקסט" כספונסרית הראשית של הקבוצה, וזאת לאחר ש"ניו-קופל סיקסט" סיימה את ההתקשרות עם נתניה לאחר שלוש שנות אימוץ.

 

 

המנכ"ל קובי בלדב נמצא בימים אלה על סף סגירה עם ראשי החברה בנוגע למספר המכוניות שיועברו למועדון במסגרת ההסכם, כמו גם על מיקום לוגו החברה על מדי הקבוצה ובשלטי הפירסום שיוצבו סביב "הקופסה".

 

שלא לציטוט טוענים בנתניה שהכישלון במו"מ עם "ניו-קופל סיקסט" גרם לדאגה גדולה בקרב הנהלת הקבוצה, שהבינה כי מדובר במכה לא פשוטה עבור המועדון, אך במקביל עבד בלדב על אלטרנטיבה כשניהל מו"מ עם מספר חברות נוספות, עד שכאמור בשבוע שעבר הואצו המהלכים מול חברת "סאן-קאר".

 

שחקנים ואוהדים רבים הופתעו לקרוא ב"ידיעות נתניה" בשבוע שעבר כי הקבוצה הגישה בקשה רשמית להתאחדות לכדורגל לעבור ולהתאמן במתחם

הנבחרות החדיש שהוקם בשפיים. שחקן בקבוצה אמר בנושא: "חבל שלא עידכנו אותנו, יש כאן אנשים ששכרו דירות בעיר. לא שזה מרחק משמעותי, אבל עדיין אולי לאנשים היה קל יותר לגור קצת יותר במרכז. בכל מקרה, כל משטח אימון שהוא לא 'הקופסה', עדיף בהרבה".

 

בינתיים, עושה רושם כי יוזמת ה"קרייזי דאיימונדס" בשיווק מנויי הקבוצה לעונה הקרובה רושמת הצלחה גדולה. עשרות אוהדים הגיעו לפני כשבוע וחצי להפנינג שערכה הקבוצה ב"קופסה", ורכשו מנויים יחד עם בונוס מיוחד: תמונת מגנט שצולמה במקום עם השחקן הכי אהוב עליהם בנתניה.

 

מאז פורסם כי האוהדים לקחו על עצמם את האחריות השיווקית, ישנה תכונה גדולה בכל הקשור לרכישת המנויים, כאשר על פי ההערכות, עד כה נרכשו קרוב ל-350 מנויים, כמעט פי שלושה מהכמות המקבילה באותה תקופה בעונה שעברה.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות