כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
שינויים בצמרת

רביבו וניצן. צמח מתוך המערכת צילום: באדיבות עיריית לוד
רביבו וניצן. צמח מתוך המערכת צילום: באדיבות עיריית לוד
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

נבחר מנכ"ל חדש לעיריית לוד

יאיר רביבו מונה למנכ"ל החדש של עיריית לוד לא לפני שהשיג את התוצאות הטובות ביותר מבין המועמדים האחרים. "אני מכיר את המערכת. בשנים האחרונות, הייתי נוכח בכל הישיבות של המועצה והצוות הבכיר של העירייה", הוא אומר

מריה זערור 
פורסם: 10.04.11, 08:00

נשאר באיזור, מחליף תפקיד: בישיבת המועצה האחרונה בעיריית לוד, שהתקיימה ביום ראשון שעבר הודיע מאיר ניצן על מינוי של עו"ד יאיר רביבו (35) לתפקיד מנכ"ל העירייה. רביבו ניהל בשש השנים האחרונות את רשת המתנ"סים בלוד.

 

 

על אף שיש לניצן, יו"ר הוועדה הממונה, הזכות על פי חוק למנות מנכ"ל ללא מכרז אלא כמינוי אישי בהיותו משרת אמון, החליט ניצן להקים ועדת בחירה שאיתרה ומיינה מספר מועמדים כשהטובים שבהם נשלחו לבחינות במכון "פילת" המתמחה באבחון מקצועי של מועמדים ומידת התאמתם לתפקיד.

 

בישיבת מועצת העיר שהתקיימה השבוע אושר פה אחד מינויו של עו"ד רביבו לתפקיד, זאת בין היתר לאחר שהשיג את התוצאות הטובות ביותר במבחני "פילת"

ואובחן כמנהל בעל ניסיון ניהולי רב, יכולת ארגונית מעולה, יושרה ויכולת להניע אנשים.

 

"אני בהחלט מאמין ביכולתו של יאיר רביבו לנהל את העירייה באופן מיטבי וראוי ואעשה ככל שיידרש כדי שיצליח בתפקיד חשוב זה", אמר ניצן. ניצן הוסיף כי רביבו מביא איתו כישורים וניסיון הן בתכנון והן בניהול. "יחד נפעל כדי לקדם ולהאיץ את הפרויקטים המרכזיים של העיר ולהזניק אותם קדימה. עוד נכונה לנו מלאכה רבה במשימת שיקומה של לוד".

 

יאיר רביבו, מה אתה מצפה מהתפקיד החדש?

"לממש את חזון העיר. הכוונה היא שלוד תהיה עיר מפותחת שתמשוך אנשים לגור בה עם חינוך ודיור ברמה גבוהה. העיר צריכה להיות עם תשתיות יותר טובות, אזורי תעסוקה וחינוך יותר טוב לכל התושבים.

 

"מבחינת העירייה, החזון קובע שהתושב הוא במרכז, זה אומר לתת שירות מקסימלי לתושב. זה מעגן בתוכו את כל תודעת השירות שהיום לא נמצאת במקום מספק, ולהגיע לרמת שירות גבוהה".

 

האם אתה חושב שהמינוי נובע מכך שאתה תושב העיר?

"אני בהחלט חושב שזו צריכה להיות המדיניות לעודד את בני העיר לשרת בתפקדי מפתח, שגם המנהלים יהיו מקבלי השירותים. אני חושב שיש לתת עדיפות בכל התפקידים בעיר לתושבי לוד".

 

למה מינו דווקא אותך?

"אני מכיר את המערכת. בשנים האחרונות, הייתי נוכח בכל הישיבות של המועצה והצוות הבכיר של העירייה, והעובדה שאני תושב העיר, אני גם שמח, כמו שאמרתי, שעמדתו של ניצן היא להצמיח פה מנהיגות מקומית. אחד האמצעים הוא לשלב את בני העיר שיגדלו ויפעלו בתוך המערכת העירונית".

 

בחודשים הקרובים ימשיך יאיר רביבו בתפקידו כמנהל רשת המתנ"סים וגם כמנכ"ל החברה הכלכלית עד לבחירת מחליפו.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 4 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות