כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
פרויקט חדש

70 יחידות דיור בשלושה מתחמים הדמיה: אמר קוריאל
70 יחידות דיור בשלושה מתחמים הדמיה: אמר קוריאל
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

"מבני גזית" מכרה 8 יחידות דיור ב-11 מיליון שקל

שלב א' של הפרויקט "בית ונוף" בכרמיאל כלל 12 בתים פרטים, מתוכם נמכרו כבר 8 יחידות. החברה תחל בימים הקרובים בשיווק 12 יחידות נוספות

אדי גל 
פורסם: 16.02.11, 07:57

מבני גזית מכרה 8 יחידות דיור עם תחילת השיווק של פרויקט חדש בכרמיאל. חברת הבנייה "מבני גזית", מכרה 8 יח"ד עם תחילת שיווק פרויקט "בית ונוף" בכרמיאל . שלב א' של התוכנית כלל 12 בתים פרטיים, מתוכם נמכרו כבר 8 יחידות בהיקף כספי כולל של כ-11 מיליון שקל.

 

פרויקט "בית ונוף" מוקם בשכונת רבין, מעל לגבעת מכוש. החברה תחל בימים הקרובים בשיווק 12 יחידות נוספות, לאור ההצלחה בשלב א' של שיווק הפרויקט,
בו נמכרו כאמור כבר 8 בתים פרטיים. בהמשך, מתכננת חברת הבנייה "מבני גזית", להתחיל בשיווק שלב ג', שאמור לכלול כ-27 יחידות נוספות בבניינים מדורגים ועוד כ-18 יחידות בבניין מפואר במיוחד.

 

בפרויקט מוצעים כיום למכירה בתים פרטיים, בני 6 חדרים, כ-161 מ"ר נטו בנוי עם גינה בגודל של 70-170 מ"ר ומחסן של כ- 8 מ"ר. בפרויקט מפרט טכני עשיר וסטנדרט גבוה והמחירים המבוקשים נעים בין 1.4-1.6 מיליון שקל. בחברה טוענים כי לאור המיקום של הפרויקט, באזור הררי יפה יחד עם בנייה בסטנדרט גבוה, הוא אטרקטיבי לתושבי הצפון, כולל הקריות. האכלוס המשוער של שני השלבים הראשונים בפרויקט הוא חודש פברואר 2012.

 

בסופו של דבר הפרויקט "בית ונוף" אמור לכלול עם סיומו כ- 70 יחידות דיור בשלושה מתחמים: 24 בתים פרטיים, 12 בשלב א' ו-12 נוספים בשלב ב', בנין אחד, שיכלול 18 יחידות מפוארות, הנמצא כעת בשלבי תכנון ושלושה בניינים מדורגים ובהם 27 יחידות, הנמצאים כיום בשלבי תכנון.

 

לדברי מנכ"לית חברת הבנייה "מבני גזית" טלי פייגלין, "אנו רואים בכרמיאל יעד אסטרטגי בפריפריה בארץ ומתוכננים להמשיך ולבנות בעיר. בכוונתנו להעניק לתושביה חווית מגורים מרעננת וחדשנית ולהטמיע את איכותנו בעיר".

 

פרויקט המגורים "בית ונוף" המוקם ומשווק על ידי חברת "מבני גזית", תוכנן על ידי משרד האדריכלים אמר קוריאל.

 

מבני גזית בע"מ, החלה את פעילותה כחברה פרטית בשנת 1972 וצברה במהלך עשרות שנות קיומה ניסיון רב בייזום, בנייה ושיווק של דירות מגורים ושטחי מסחר בעשרות פרויקטים מובחרים בארץ ובחו"ל. בישראל בנתה החברה למעלה מ-10,000 יחידות דיור, קניונים ושטחי מסחר.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות