כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
שרשרת במזון

גיאדה. הפתעה בתוך דג
גיאדה. הפתעה בתוך דג 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

ביתר עילית: דג הזהב של רמי לוי

עובד במחלקת הדגים, שניסה לחתוך דג, גילה לתדהמתו שרשרת זהב בבטנו. התגלית הובילה למבול של שמועות וגרסאות. העובד, שהפך לסלב מקומי: "אנשים לא מפסיקים להגיע ולבקש דג עם שרשרת זהב"

ארי גלהר 
פורסם: 10.02.11, 07:57

העיר החרדית ביתר עילית גועשת בשבוע האחרון, בעקבות תגלית מפתיעה בסניף 'רמי לוי - שיווק השקמה' בעיר. אחד מעובדי מחלקת הדגים של הסניף, מדחת גיאדה, טוען כי מצא שרשרת זהב בתוך דג שניקה.

 

התגלית הובילה לגל של שמועות וגרסאות שונות של הסיפור. באחת מהן אף נטען שאחת הלקוחות היתה זו שהבחינה ראשונה בתכשיט, וטענה שבגלל זה שהוא שייך לה.

 

בצהרי יום רביעי שעבר נכנסו לסניף שלוש לקוחות וניגשו אל דוכן הדגים. הן ביקשו מגיאדה שעבד שם, לנקות עבורן כמה דגים טריים.

 

גיאדה החל בעבודה, ואז הבחין במשהו מנצנץ בתוך אחד הדגים. "מיד הושטתי את ידי אל ערימת השאריות כדי להבין במה מדובר, ומצאתי שרשרת מזהב", סיפר השבוע בהתרגשות. "לקחתי את השרשרת ורצתי אל משרדו של מנהל הסניף, כדי לעדכן אותו בגילוי. כשנכנסתי לחדרו, הוא לא חשב שאני צוחק. זו הפעם הראשונה שמצאתי משהו כזה בדג".

 

מאז שמצא את השרשרת הפך גיאדה לאדם מפורסם בעיר החרדית, ובמגזר החרדי בכלל.

 

"מאז יום רביעי, הסיפור עובר מפה לאוזן ואנשים לא מפסיקים להגיע לחנות ולשאול אותי שאלות לגביו. יש לקוחות שניגשים אליי ומבקשים בצחוק לקבל

ממני דג עם שרשרת זהב", סיפר מנקה הדגים.

 

מנהל הסניף הביע הרבה פחות התלהבות מהפרשה, אך אישר את הפרטים. "גיאדה נכנס למשרדי וסיפר לי שמצא שרשרת באורך של עשרה סנטימטר בתוך דג. לאחר מכן הוא שלף מכיסו חתיכת שרשרת קטנה מזהב ומסר לי אותה. הוא נראה נרגש", סיפר. "אני לא יודע איך הסיפור הזה הופץ, אבל בימים שלאחר מכן הגיעו המון אנשים למחלקת הדגים וביקשו דג עם שרשרת זהב. גם בעיר מודיעין החלו לשאול אותי על הנושא".

 

בינתיים הסיפור הפיקנטי התפשט עוד ועוד, ואף זכה לכמה גרסאות. נחמן, תושב ביתר עילית, סיפר לדוגמה ששמע כי אחת מלקוחות החנות היתה זו שאיתרה את השרשרת, בעת שהתלבטה אם לקנות את הדג היקר לארוחת השבת. "בני משפחתי מבני ברק ומירושלים התקשרו אליי והתפעלו מהסיפור ומהדמיון המפליא למעשייה המפורסמת 'יוסף מוקיר שבת'", סיפר נחמן. "השמועות בסיפור הזה חזקות מהכל, ומתאימות היטב לאמונה החרדית שלפיה הוצאות השבת חוזרות כפל כפליים. גם אם פרטי המקרה אינם מדויקים, הוא כבר יותר חזק מהמציאות".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 28 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות