כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
לראשונה באזור הצפון

חדש בכרמיאל (ארכיון) צילום: גדי קבלו
חדש בכרמיאל (ארכיון) צילום: גדי קבלו
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

אגד משיקה בכרמיאל את הכרטיס "רב קו"

הכרטיס ניתן להטענה באותם מחירים הנהוגים כיום ב"חופשי חודשי" או בכרטיסייה רגילה, תוך שהוא בודק באופן אוטומטי את הזכאות להנחה של מחזיק הכרטיס

נטע פלג 
פורסם: 25.01.11, 16:07

הקץ לכרטיסיות הנייר הבלויות? כרמיאל היא העיר הצפונית הראשונה בה אגד משיק בימים אלו את הכרטיס החכם "רב קו", כרטיס אישי, הנושא את שמו ותמונתו של בעליו וניתן להטענה בחוזה של כרטיס "חופשי חודשי" או בחוזה של כרטיסייה רגילה. זאת באותם המחירים הנהוגים כיום, תוך שהוא בודק באופן אוטומטי את את הזכאות להנחה של מחזיק הכרטיס,למשל כשמדובר בבן נוער, סטודנט, אזרח ותיק וכו'.

 

בשלב ראשון יפעל הכרטיס המגנטי בקווים העירוניים בעיר, תוך מתן תקופת הסתגלות בה יכובדו כרטיסי הנייר הוותיקים. את כרטיס ה"רב קו" ניתן לקבל חינם בעמדת אגד במסוף התחבורה הציבורית בכרמיאל, עם הצגת תעודת זהות. הנפקת כרטיס לילדים מתחת לגיל 16 דורשת ליווי מבוגר.

 

נוסע המבקש ליהנות מזכאות להנחה, יציג תעודה מתאימה בעת הנפקת הכרטיס. עמדת ההנפקה תהיה פתוחה בימים א'-ה' בין השעות 7:00-19:00 ובימי שישי בשעות 7:00-13:00.

 

ניתן גם לרכוש "רב קו" אנונימי ללא תמונה, המאפשר הטענת כרטיסייה, ונמכר על ידי נהגי האוטובוס במחיר חד פעמי של 10 שקלים. תושבי כרמיאל שברשותם "רב קו" של חברה אחרת יכולים לטעון את הכרטיס גם לנסיעה בקווי אגד באוטובוס או בתחנת ההנפקה.

 

לקוחות שכרטיס ה"רב קו" שלהם אבד, יכולים לפנות לעמדת ההנפקה של אגד, בה תיבדק היתרה שהיתה בכרטיס שאבד, ולקבל כרטיס חלופי בעלות של 10 שקלים.

 

"אנו שמחים להציע לתושבי כרמיאל להיות הראשונים באזור הצפון שנהנים מה'רב קו', כחלק מהחזון המשפר את רווחת הנוסע ומאפשר לו להגיע ממקום למקום בכרטיס אחד, גם כשהוא צריך להחליף חברות תחבורה", אמר שמעון גולדברג מנהל אזור חיפה והצפון באגד.

 

"אנו מתכוונים להרחיב את השירות באופן מדורג ולסייע לנוסעים שלנו להטמיע את השינוי".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות