כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
אופק חדש

אילוסטרציה צילום: index open
אילוסטרציה צילום: index open
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

אנשי "הגרעין התורני" באים לאופקים

פרויקט בנייה חדש באופקים מושך לעיר כ-35 משפחות מכל רחבי הארץ. זהו פרויקט בנייה רחב היקף, שבנייתו תחל בעוד כשנה, והוא יכלול 70 בתי קרקע על שטח של חצי דונם האחד. עלותו מוערכת בכ-14 מיליון שקל

ליאור לרנר 
פורסם: 20.01.11, 08:21

מכרזי בנייה באופקים הם נדירים. עם זאת, אנשי "הגרעין התורני" בעיר הובילו פרויקט בנייה חדש למשפחות הקבוצה, במהלכו ניתן אישור לעמותה לרכוש קרקע ולהוציא פרויקט בנייה לפועל. הפרויקט משך לאופקים כ-35 משפחות מכל הארץ, אשר הצטרפו לגרעין התורני באופקים.

 

הגרעין התורני באופקים מורכב ממשפחות מכל הארץ שהגיעו לעיר במטרה להשתלב בקהילה המקומית, לפעול מתוכה ולהעצים אותה.

 

הפרויקט הוא פרויקט בנייה רחב היקף, הכולל 70 בתי קרקע על שטח של חצי דונם האחד. עלותו מוערכת בכ-14 מיליון שקל. הבנייה היא בנייה משותפת לפי דגמים, שאמורה להתחיל בעוד שנה. כיום מצוי הפרויקט בשלבי תכנון, וממתין לאישור הכשרת הקרקע על ידי משרד השיכון.

 

"קרן קהילות", ארגון הגג המאגד בתוכו עשרות גרעינים תורניים בכל רחבי הארץ, תמך בתהליך וליווה אותו. הארגון העמיד לרשות אנשי הגרעין

באופקים, יועצים ועורכי דין אשר הובילו את הפרויקט.

 

במקביל, על מנת לתמוך בזוגות הצעירים שמעוניינים לרכוש את הדירות, ארגון "קרן קהילות" מציע פתרונות מימון וקרנות של מאות אלפי שקלים למשפחה. המטרה: לעודד משפחות להתיישב בפריפריה ולחזק את הקהילות המקומיות.

 

שי תובל, מנכ"ל "קרן קהילות", הסביר כי מצוקת הדיור היא בעיה משותפת לגרעינים רבים בכל הארץ. "פעילות הגרעין התורני באופקים בתחום הנדל"ן מהווה פריצת דרך משמעותית עבור משפחות הגרעינים התורניים. בעקבות זאת, אנו שוקלים מהלכים דומים באזורים נוספים, דבר שיתרום הן למשפחות הגרעינים עצמן הן לקהילות המקומיות", אמר.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות