כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
גם זה משהו

אולי יבואו עוד 86 תושבים. כרמיאל צילום: דורון גולן
אולי יבואו עוד 86 תושבים. כרמיאל צילום: דורון גולן
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

כן, אוכלוסיית העיר תגדל השנה: ב־86 תושבים

כך, לפחות, צופה עיריית כרמיאל על פי תקציב 2011. אורן מילשטיין לאלדר: "במצע הבחירות שלך דיברת על 10,000 תושבים בחמש שנים". אלדר: "לעירייה יש תוכניות רציניות יותר"

נדב מאיוסט 
פורסם: 09.01.11, 07:54

תקציב עיריית כרמיאל לשנת 2011 צופה גידול של 86 איש במספר התושבים בעיר. זאת, בניגוד להבטחת ראש העיר, עדי אלדר, במצע הבחירות, שבו דיבר על 10,000 תושבים בחמש שנים. באופוזיציה מותחים ביקורת, בעירייה לא מתרגשים וטוענים שמדובר בפופוליזם, ושלא פשוט להביא תושבים.

 

הדברים עלו בישיבת מועצת העיר הסוערת לאישור תקציב העירייה לשנת 2011. בנוסף לחבר הקואליציה שהתנגד לתקציב, אליפז באלוה (ראו ידיעה נפרדת), נעדרו מהישיבה החשובה שלושה חברי קואליציה נוספים - שניים מהם הצטרפו לקואליציה רק לאחרונה, ביחד עם סיעתה של הסגנית, רינה גרינברג. השלושה הם ויטלי פרוביז מסיעתה של גרינברג, אוריאל מלכה מש"ס ויעקב סופר.

 

עוד לפני הישיבה ערכה העירייה מסיבת עיתונאים. לישיבה הגיעו 15 תושבים, מרביתם פעילי תנועת "הבית שלי" מהאופוזיציה. אלה רצו להביע מחאה על העלאת המיסים.

 

יו"ר האופוזיציה, אורן מילשטיין, פתח ואמר לראש העיר: "קראתי השבוע את דבריך בעיתונות, שבהם טענת כי שני הנושאים בהם הינך עוסק הם הבאת הרכבת והטבות מס. לצערנו, אין לך השפעה לא על הרכבת ולא על הטבות המס. הגיע הזמן שתציג תוכנית עבודה מסודרת וממוקדת לתושבי העיר".

 

מילשטיין ביקר את ראש העיר על כך שבתקציב נכתב צפי לגידול של 86 תושבים בעיר, כאשר במצע הבחירות הבטיח ראש העיר גידול של 10,000 תושבים חדשים בחמש שנות הקדנציה, היינו 2,000 תושבים לשנה.

 

"העיר בדעיכה, ומה הן הבשורות שאתה מביא?" שאל מילשטיין, ונענה על ידי אלדר: "אנו עושים את כל המאמצים לקדם את העיר, הבנייה וקליטת התושבים,

חרף הקשיים האובייקטיביים עליהם אנו מנהלים דיונים ומאבקים מול משרדי הממשלה. אין בכוונתי ליישם את תוכניתך. לעירייה יש תוכניות רציניות יותר".

 

מהעירייה נמסר בנושא זה: "שוב הפופוליזם חוגג. מה בדיוק עשה סגן ראש העיר לשעבר, אורן מילשטיין, על מנת להגדיל את האוכלוסייה בכרמיאל, כפי שהוא עצמו התחייב לעשות במצע הבחירות שלו? היכן כל הצעירים שהוא הבטיח לסחוף ולהביא? מילשטיין יודע שלהגיד לא עולה כסף, ולעשות זה קצת יותר מסובך.

 

"כיוון שהוא כשל במשימתו, הוא בבחינת חיה פצועה, התוקפת את כל מה שעומד בדרכה. כל בר דעת יודע שלנושא זה יש מרכיבים רבים, שהמשמעותי בהם הוא ממשלת ישראל, שאינה מוצאת לנכון ליצור מעגל הזדמנויות ועידוד עבור הצעירים, להגיע לגליל בכלל ולכרמיאל בפרט".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 5 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות