כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
מעלה החמישה

אילוסטרציה צילום: הרצל יוסף
אילוסטרציה צילום: הרצל יוסף
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

יהוד: בונים חמישה מגדלים ברחוב הרצל

בתוך כחצי שנה יחלו העבודות להקמת חמישה מגדלי מגורים בני 14 קומות ברחוב הרצל ביהוד. החברה הזוכה שילמה 36 מיליון שקל עבור שטח של 11 דונם. מחירי דירות 4 חדרים יחלו מ־1.5 מיליון שקל

שחר חי 
פורסם: 06.12.10, 07:51

שלב נוסף בתהליך ההתחדשות של יהוד: חברת אאורה ישראל זכתה במכרז של מינהל מקרקעי ישראל לבניית כ־300 יחידות דיור ברחוב הרצל בעיר. החברה שילמה למינהל כ־36 מיליון שקל עבור הקרקע שעליה ייבנה הפרויקט.

 

על הקרקע שבה זכתה תבנה החברה חמישה מגדלים בני 14 קומות כל אחד. הדיירים הנכנסים ייהנו מחניון תת קרקעי וממפרט טכני ברמה גבוהה מאוד.

היקף המכירות הצפוי מהפרויקט, מעריכים בחברה, נאמד בלמעלה מ־400 מיליון שקל.

 

חברת אאורה ישראל זכתה השבוע במכרז, שבעקבותיו קיבלה את השטח המשתרע על פני כ־11 דונם באזור רחוב הרצל. במסגרת זכייתה במכרז התחייבה החברה לממש את ההסכם שאליו הגיעה מבעוד מועד ולפנות

כ־20 מחזיקים בקרקע. במסגרת הפרויקט יוצעו למכירה דירות בנות 3־6 חדרים, דירות גן, דירות גג, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים, כשמרבית הדירות יכללו גינות תלויות. מחיר דירת שלושה חדרים יחל מ־1.3 מיליון שקל; מחירה של דירת ארבעה חדרים מ־1.5 מיליון שקל; מחיר דירת חמישה חדרים יחל מ־1.7 מיליון שקל ושישה חדרים מ־1.9 מיליון שקל.

 

"אנחנו מאמינים בהתפתחות של יהוד מונוסון ורואים את הפוטנציאל הגדול שקיים באזור", אמר השבוע עו"ד יעקב אטרקצ'י, בעלים משותף ומנכ"ל חברת אאורה ישראל. "לראיה, כבר בשלב א' של הפרויקט כ־60 אחוז מהרוכשים הגיעו מחוץ לעיר. הגענו למכרז מוכנים, ומראש כבר דאגנו לתוכניות הבנייה. אני מעריך שתוך ארבעה עד חמישה חודשים כבר נתחיל לשווק את הפרויקט".

 

הקרקע שבה זכתה החברה נמצאת בסמוך לפרויקט "High הגנים התלויים", גם הוא של אאורה ישראל, שבנייתו ואכלוסו מסתיימים בימים אלה. פרויקט הגנים התלויים כולל 240 יחידות דיור בארבעה מגדלים, והפרויקט החדש יהווה המשך ישיר לו.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות