כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
הפרחת השממה

חותמים על ההסכם צילום: מנשה לוי, רמת הנגב
חותמים על ההסכם צילום: מנשה לוי, רמת הנגב
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

נחתם שיתוף פעולה חקלאי בין רמת נגב וקולרדו

מושל קולורדו, ביל ריטר, הגיע למועצת רמת הנגב והביע התפעלותו מהחקלאות במקום. שמוליק ריפמן, ראש המועצה: "מתברר כי קולורדו מתמודדת עם בעיות מים, קרקע ואקלים דומות מאד לאלו שברמת הנגב"

עודד בר-מאיר 
פורסם: 19.07.10, 11:18

שאלה של אקלים. הסכם שיתוף פעולה ומיזכר הבנות נחתמו לאחרונה בין מושל קולורדו שבארצות הברית, ביל ריטר, לבין ראש המועצה האזורית רמת נגב, שמואל ריפמן.

 

שיתוף הפעולה יהיה בנושאי חקלאות מדברית ומחקרים יישומיים בחקלאות. חתימת ההסכם נעשתה במתחם המחקר והפיתוח של המועצה האזורית רמת נגב, הסמוך למושב אשלים.

 

חתימת ההסכם התבצעה במסגרת ביקורם של מושל קולורדו וחברי המשלחת הכלכלית של מדינתו שנילוו אליו לסיורו הראשון במועצה. במהלך הסיור התוודעו 

האמריקאים לטכנולוגיות מתקדמות בתחום החקלאות המיושמות במשקים החקלאיים ברמת הנגב. בתגובה המושל לא חסך מחמאות ממארחיו על החקלאות המתקדמת המתפתחת באזור.

 

"מתברר", אמר ריפמן, "כי קולורדו מתמודדת עם בעיות מים, קרקע ואקלים דומות מאד לאלו שברמת הנגב. בשנים האחרונות נערכו דיונים בין מומחים ומקבלי החלטות על מנת לקדם את שיתוף הפעולה בין רמת הנגב והקהילה היהודית בדנבר שבקולורדו. והנה זה קרה, לאחר מאמצים רבים של כעשר שנים".

 

עם חברי המשלחת האמריקאית נמנו גם ראש המשרד לאנרגיה במדינת קולורדו, ראש המחלקה לחקלאות, ראש המשרד לפיתוח כלכלי ומסחרי ונשיא הפדרציה היהודית בדנבר קולורדו, דאג ססרמן.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות