כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
טרגדיה בקריה

חיים אליעזר גלפרין. לפני הפציעה
חיים אליעזר גלפרין. לפני הפציעה 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

חיים אליעזר גלפרין יחגוג יום הולדת שש בבי"ח

חיים אליעזר גלפרין, בן השש שנכווה באורח קשה בעקבות שריפה שפרצה בביתו, הוטס לטיפולים בארצות הברית. עד כה בעזרת תרומות הושג כ-20 אחוז מהסכום הנדרש לטיפולים

אלי ג'אן 
פורסם: 15.07.10, 11:33

הילד חיים אליעזר גלפרין בן השש מקרית מלאכי הוטס בשבוע שעבר לארצות הברית. זאת לצורך טיפולים בכוויות הקשות שקיבל עקב פציעתו החמורה משריפה שפרצה בדירת הוריו.

 

ביום ראשון החליטו הרופאים בבית החולים בחו"ל לכרות אחת מרגליו של גלפרין עד הקרסול ואת הרגל השנייה עד הברך, מכיוון שברגליו החלו סימני נמק. גם אצבעות יד שמאל נגדמו בניתוח סבוך.


בבית החולים תל השומר, טרם הנסיעה לארה"ב (צילום: שלמה ניימרק)

 

מאז הספיקו לערוך עוד מספר ניתוחים ובתחילת השבוע הושתל עור בפניו. ביום שלישי נותק הילד לרגעים ספורים ממכונת החמצן, ולשמחת בני משפחתו הצליח לסחוט מגופו הכואב חיוך קטנטן בין כל המכשירים.

 

כזכור, לפני כשלושה שבועות פרצה שריפה בקומה השלישית בבניין בשכונת בן גוריון בעיר. האב שהה בעבודה והאם, שמילטה את ילדיה מהלהבות, לא הצליחה

להוציא את בנה, חיים אליעזר, שנלכד בחדרו. גם השכנים לא יכלו לסייע, מלבד שכן בן 16 שהפגין אומץ לב ותושייה, נכנס אל תוך הלהבות והציל את הילד.

 

גלפרין פונה לבית החולים שיבא בתל השומר כשהוא סובל מכוויות בדרגה 3 (הדרגה הגבוהה ביותר) ברוב חלקי גופו וטופל במחלקת טיפול נמרץ כשהוא במצב קשה מאוד, מונשם ומורדם. בעקבות המלצת מומחים בתחום, הוחלט, כאמור, כי מוטב שהילד יוטס לטיפולים מיוחדים בבית חולים פרטי בעיר סינסנטי אוהיו שבארצות הברית.

 

כזכור, ועד שכונת חב"ד החליט לעזור למשפחה ככל שניתן על ידי גיוס תרומות, ולשם כך הוקם גם אתר אינטרנט מיוחד. חברי מועצת העיר חיים שטיינר ואברהם הרשקופ מונו לאחראים על גביית הכספים. רב השכונה, הרב יצחק יהודה ירוסלבסקי, מונה לאחראי על הפיקוח ולהעברת הכספים למשפחה.

 

בשבת יחול יום הולדתו השישי של גלפרין כשאביו לצדו, ובקרוב יצטרפו אליהם גם האם ושלושת אחיו. על פי הערכה, עלויות הטיסה, השהייה והשיקום מסתכמות בכמיליון דולר. האחראים על גיוס הכספים מדווחים כי עד כה הושגו 20 אחוז מהסכום הנדרש, וכי יש לפניהם עוד דרך ארוכה.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות