כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
כדורגל

לביא. חולם גם על ליגת העל באדיבות עיריית רמלה
לביא. חולם גם על ליגת העל באדיבות עיריית רמלה
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

עירוני רמלה תתאחד (שוב) עם בית"ר ת"א

שם הקבוצה יהיה בית"ר תל אביב רמלה. ובצד הרמלאי מבהירים שהפעם, בניגוד לכישלון האיחוד הקודם, הם יהיו שותפים מלאים בניהול הקבוצה שתשחק בלאומית

שחר ברוך 
פורסם: 23.06.10, 15:24

עוד איחוד כזה: האיחוד בין רמלה (העיר או הקבוצה, טרם ברור) לבית"ר-שמשון תל אביב עובר לפסים מעשיים. אחרי שהיה נדמה שהמהלך המדובר, שכבר דובר ונוסה בעבר, נמצא בדרכו חזרה לבוידעם, הוא חזר להיות ממשי. כדאי שתתחילו להתרגל - בית"ר תל אביב רמלה יונייטד.

 

התפנית הגדולה חלה ביום שני, בפגישה שהתקיימה ברמלה בין האדריכלים המובילים של האיחוד - ראש עיריית רמלה, יואל לביא (שאירח בלשכתו את מפגש

הפסגה), מחזיק תיק הספורט בעירייה, שמעון שלוש, יו"ר מרכז בית"ר אבנר קופל וחבר הנהלת בית"ר תל אביב אבי מורגנשטרן. לביא אמר השבוע בקצרה, לאחר הפגישה: "המקום של רמלה הוא לא בליגה א', אני בעד שהיא תשחק אפילו בליגת העל".

 

האותיות הקטנות של החיבור המדובר טרם נכתבו, אבל יסודות הרעיון כבר סוכמו: לקבוצה יקראו בית"ר תל אביב רמלה ותקציבה, בעונה הקרובה בליגת הלאומית, יעמוד על 3.5 מיליון שקלים.

 

עכשיו נשאלת השאלה: מה יעבוד באיחוד הזה, בניגוד לאיחוד שהופסק בסיום עונת 2004/5. אז צירפה עיריית רמלה את שמה לבית"ר/שמשון תל אביב ששיחקה אז בליגה הארצית.

 

"יש הסכם עקרוני בין הצדדים", סיפר השבוע שלוש, "זה יכול להיות איחוד טוב, אם תהיה שותפות מלאה בין הצדדים. לגבי המגרש הביתי של הקבוצה המאוחדת, עוד דרושה בדיקה. המגרש שלנו ברמלה לא תקני למשחקים בליגת המשנה ונצטרך לבדוק את כל העלות של תוספת תאורה וטריבונה על מנת שהמגרש יהיה תקני. הבנתי שראש העירייה מוכן להשקיע בנושא, כי הוא מעוניין שתהיה לרמלה קבוצה בליגה הבכירה".

 

"אני מאמין שהפעם זה יצליח" הוסיף קופל. "אנשים התבגרו ואני מניח כתוצאה מהתבגרות הזו אז זה יצליח. רמלה היא עיר מספיק גדולה לקבוצה בליגה הלאומית, ועם ראש עירייה מצוין כמו שיש לה, וקהל נהדר, שאין לבית"ר תל אביב - אפשר ליצור שילוב שוויוני ומנצח".

 

עד סוף השבוע אמורה להתקיים פגישה נוספת בין הצדדים לסיכומים סופיים. אגב, יו"ר עירוני רמלה, יגאל דהן, סירב השבוע להתייחס לנושא והוא נשמע מאוד מאוכזב מהמהלך שנרקם בין הצדדים. 

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות