כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
שוברים שיא

תמונת ההופעה. אלפים כבר תויגו צילום: לידור פרגמנט ומיכאל חרמון
תמונת ההופעה. אלפים כבר תויגו צילום: לידור פרגמנט ומיכאל חרמון
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

ריהאנה בישראל: התמונה הכי מתוייגת בפייסבוק?

שני סטודנטים מאוניברסיטת בן גוריון מנסים לשבור שיא, כך שמספר המתוייגים בתמונת ההופעה של ריהאנה בישראל יהיה הגדול ביותר ברשת החברתית פייסבוק. בינתיים תוייגו כבר 4,500 איש, והמקלדת עוד נטויה

ליאור לרנר 
פורסם: 22.06.10, 09:20

מתייגים מוסיקה. הופעתה של הזמרת ריהאנה בישראל לא רק סימלה את הגעתה של אחת מכוכבות הפופ הגדולות בעולם לארץ, אלא גם את פתיחתו של המסע לשיא גינס חדש במספר התיוגים בפייסבוק.

 

לקראת המופע, שנערך במסגרת Orange RockCorps, החליטו מפיקי המופע לנסות ולשבור את שיא גינס בעזרת צילום ג'יגה פיקסל. מדובר בתמונה המבוססת על טכניקה מיוחדת שמבוססת על שילוב של כמה מאות תמונות, שנלקחו ממצלמה בודדת, לתמונה אחת גדולה שנמצאת באפליקציה בפייסבוק.

 

את הרעיון יזמו חברי צ'ילי מדיה, לידור פרגמנט ומיכאל חרמון, שני סטודנטים מאוניברסיטת בן גוריון. במטרה לשבור את השיא הם חברו אל המפיק ינון לנדנברג.

 

השניים משתתפים בפרויקט "בוחרים מחר" של מרכז סטארט אפ בבאר שבע שמטרתו לקדם מיזמים ויזמים מבאר שבע. הפרויקט נערך בשיתוף הסוכנות היהודית, החטיבה לאזורי עדיפות אשר פועלת לקידום והשארת צעירים בנגב ובגליל. במסגרת התוכנית מלווים היזמים הצעירים על ידי מנטורים מעולם העסקים, משתתפים בסדנאות ורוכשים כלים יזמיים ומקבלים ליווי בפעילותם.

 

"מיכאל עשה ניסיון צילום במשחק כדורגל ביוון, והמנטורים שלנו בתוכנית של סטארט אפ הציעו לנו לנסות ולהגיע אירועים גדולים. עשינו צילום דמו במשחק
כדורסל ביד אליהו ובמשחק כדורגל בבלומפילד. משם הגענו לשיתוף הפעולה עם ינון במופע של ריהאנה", סיפר פרגמנט.

 

התמונה מורכבת למעשה מ-108 תמונות שהורכבו יחד ויוצרות תמונה אחת שמכסה את כל הקהל. בעזרת כפתור זום כל אחד יוכל למצוא את עצמו בקהל. את התמונה יצרו בחלון זמן אחד של שלוש דקות, רגעים ספורים לפני תחילת ההופעה.

 

"זה היה החלק הקשה והמלחיץ ביותר", סיפר פרגמנט " הוקצבו לנו שלוש דקות של תאורה מרבית שנוכל לצלם בהן את כל התמונות. היתה לנו הזדמנות אחת, ואם אחת התמונות לא היתה יוצאת טוב זה היה פוגע באחוז גדול של הקהל. התכוננו לזה ממש כמו מכונות, ככה שידענו בדיוק איפה לעמוד ואיך לחלק את הזמן".

 

אחרי שעות רבות של עריכה, התמונה הפכה כאמור לאפליקציה בפייסבוק. כבר ביום הראשון תייגו עצמם כאלף איש. היום עומד מספר התיוגים על 4,500, והשניים מקווים לשבור את שיא גינס.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 7 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות