כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
איזו מכה

אילוסטרציה צילום: ויז'ואל/פוטוס
אילוסטרציה צילום: ויז'ואל/פוטוס
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

שוטר יס"מ הורשע בתקיפת אוהד כדורגל

שוטר היס"מ אופיר אלקבץ הורשע בתקיפת אוהד הפועל קטמון במשחק שנערך באצטדיון וינטר. העילה: הוא ביקש לאפשר לחבריו להיכנס ולעודד את קבוצתו

ארצי חלפון 
פורסם: 02.05.10, 10:15

שוטר יס"מ שהיכה אוהד כדורגל הורשע בשבוע שעבר בבית משפט השלום בתל אביב בעבירה של תקיפה. אופיר אלקבץ, המשרת במרחב דן, הואשם כי היכה בכוח אוהד של הפועל קטמון שהגיע לצפות במשחק באצטדיון וינטר ברמת גן.

 

כשביקש האוהד מהשוטרים לאפשר לאוהדים נוספים להיכנס למשחק כדי לעודד את קבוצתו, השוטר "עט עליו, חבט בו והפילו לקרקע, ובעודו שוכב על הקרקע בעט בו אלקבץ מספר בעיטות" — כך נטען בכתב האישום שהוגש על ידי עו"ד ליאורה נהון מהמחלקה לחקירות שוטרים במשרד המשפטים.

 

אלקבץ כפר במיוחס לו, אבל השופט דניאל בארי האמין לעדויות התביעה והרשיעו. השופט מתח ביקורת על השוטרים שנכחו במקום ובכללם על קציני משטרה, על כך שכמה מהם סירבו למסור את פרטיהם.

 

"ייאמר מיד כי העדים, ובתוכם המתלונן, שהעידו בפניי עשו עליי רושם אמין. התרשמתי כי הם תיארו באופן מדויק ואמיתי את ההתרחשויות, ואף תיעדו חלק מהדברים בתמונות", קבע השופט בארי.

 

עם זאת, את עדויות השוטרים ביקר בהכרעת הדין. על עדותה של אחת השוטרות קבע כי היא "אינה אמינה". על אחד השוטרים כתב כי "הגזים בתיאור התנהגות האוהדים של הפועל קטמון ומספרם".

 

גזר הדין יינתן בקרוב.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 11 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות