כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
העיקר הבריאות

תלמידי בית הספר "אחווה" מרמלה עם תעודות הפרס. הביאו כבוד באדיבות דוברות עיריית רמלה
תלמידי בית הספר "אחווה" מרמלה עם תעודות הפרס. הביאו כבוד באדיבות דוברות עיריית רמלה
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

בית ספר "אחווה" ברמלה זכה בפרסי יזמות

בית הספר זכה במקומות הראשון והשני בתחרות ארצית ליזמות במוצרי בריאות. התחרות נערכה במסגרת עמותת תעשיידע – עמותת החינוך של התאחדות התעשיינים ונטלו בה חלק עשרות בתי ספר מרחבי הארץ

mynet 
פורסם: 23.03.10, 09:29

בית הספר היסודי אחווה תל"י ברמלה, זכה בסוף שבוע שעבר בהישג יפה, כאשר תלמידיו קטפו את המקום הראשון והשני בתחרות ארצית בנושא יזמות במוצרי בריאות. התחרות נערכה במסגרת עמותת תעשיידע – עמותת החינוך של התאחדות התעשיינים. בפרויקט נטלו חלק עשרות בתי ספר מרחבי הארץ, כאשר 11 מהם עלו לשלב הגמר.

 

ראש עיריית רמלה יואל לביא, שיבח את תלמידי בית הספר על הישגם ואמר, כי ההישג הוא גאווה עירונית המשקפת את ההשקעה הענפה והמוצלחת במערכת החינוך ברמלה, המניבה כל העת הישגים ופרסים. יישר כוח למנהלת בית הספר, התלמידים וצוות המורים".

 

תלמידי כיתות ה' בבית הספר השתתפו בפרויקט היזמות בסבסוד תעשיידע – תנובה ונטלו חלק ב-7 מפגשים כולל סיור במפעל תנובה ברחובות ופגישה עם מנהל האגף למחקר ופיתוח. מנהלת בית הספר אורה גבריאלי, ציינה כי תלמידיה עבדו בקבוצות, העלו רעיונות ופיתחו מוצרים ביצירתיות ראויה לשבח.

 

גבריאלי סיפרה, כי לקראת תחרות הגמר הגיעו לביה''ס שלושה שופטים שציינו בפניה את התפעלותם מהרעיונות היפים של התלמידים, ובישרו לה על עלייתן של שתי עבודות לתחרות הגמר.

 

כאמור, ביום חמישי האחרון התקיימה תחרות הגמר בבית התעשיינים בתל אביב ותלמידי אחווה תל"י ברמלה, גרפו את שני המקומות הראשונים. התלמידים שזכו במקום הראשון הם: יעקב, אורן, ולדי, אושר, קורל, נטלי ושחר - תלמידי כתה ה '2 , עם הצעתם הייחודית למוצר ''שביל החלב'', שהינו שדרוג של מוצר הקיים בשוק בשם: "הפסקת אוכל".

 

לדבריהם, החיסרון הבולט במוצר הקיים היה בעיקר היותו גדול ומגושם ומכאן יצירתם והצעתם למוצר, נוח לשימוש, קל ומגוון- חלב עם מילויים שונים.

 

את המקום השני גרפו התלמידים: אתי,עדן,עמית,נועה,ענבל וחיה- תלמידי כתה ה' 1 , עם המוצר ''חלב דמקה'' המהווה תוספת משחק דמקה הכרוך מסביב

למוצר הקיים בשוק בשם: ''חלב תנובה בקרטון". למשחק צורפו קוביות שוקולד לבן ושוקולד חום כאשר המנצח אוכל את השוקולד. מטרת היוזמה: לעודד ילדים לשחק במשחקי קופסא בחברה, במקום ישיבה ממושכת ליד המחשב.

 

מנהלת ביה''ס גבריאלי, ציינה בסיפוק את כלל התהליך החינוכי עד לזכיית תלמידיה, ואמרה: "אני גאה בתלמידי שקטפו בתחרות ארצית גם את המקום הראשון וגם את השני. אין ספק שזוהי גאוות בית הספר וגאוות העיר רמלה. אני מודה למחנכות הכיתות עידית ומיכל, למורה למדעים, סוניה ולאלינה המורה לאומנות."

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות