כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
ספורט

אס"א עמי ב"ש. רואים תוצאות צילום: לאוניד שולמן
אס"א עמי ב"ש. רואים תוצאות צילום: לאוניד שולמן
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

באר שבע מובילה במאבק על ספורט ההאבקות

עשרות חניכי אגודת אס"א 'עמי' באר שבע זכו במדליות באליפויות בארץ ובחו"ל. יו"ר המועדון, לאוניד שולמן, שהוא גם מאמנה הראשי של האגודה סיפר: "אנחנו מתכוונים להמשיך במגמה כאשר המטרה שלנו היא אולימפיאדת לונדון 2012".

כרמל קושניר 
פורסם: 13.01.10, 07:06

עונת 2009 סומנה כמוצלחת במיוחד עבור ענף ההאבקות בבאר שבע . זאת בזכות ההישגים של ספורטאי אגודת אס"א 'עמי' באר שבע באליפויות בארץ ובאירופה.

 

עשרות חניכי המועדון זכו באליפויות בארץ במדליות זהב, כסף וארד בסגנונות יווני-רומי וחופשי. הישגי המועדון אף דירגו את המועדון במקום הראשון באליפות ישראל.

 

בזירה הבינלאומית זכו מתאבקי האגודה הבוגרים בחמש מדליות בתחרויות בינלאומיות של ארגון "פילה".

 

יורי פולק, סרגיי קולסניקוב וקלשניקוב וסילי, שזכו באליפות ישראל בסגנון חופשי במשקלים שונים, ייצגו את ישראל באליפות אירופה בליטא ובאליפות העולם
בדנמרק. השלושה נכנסו לעשירייה הראשונה בדירוג האירופאי ורשמו ניצחונות מרשימים על יריבים חזקים מרחבי העולם.

 

קולסניקוב, שזכה במקום ראשון בתחרויות המכבייה ובטורניר הבינלאומי לזכר חללי מינכן, הוזמן לעבור מבחנים כדי להתחרות בליגה הגרמנית להאבקות. פולק נכנס השנה לסגל של היחידה לספורט הישגי.

 

יו"ר המועדון מבאר שבע, לאוניד שולמן, שהוא גם מאמנה הראשי של האגודה סיפר: "אני מאוד מרוצה מהישגי הספורטאים שלנו. ההצלחה שלהם מביאה גאווה למדינת ישראל בכלל, ולעיר באר שבע בפרט. אנחנו מתכוונים להמשיך במגמה כאשר המטרה שלנו היא אולימפיאדת לונדון 2012".

 

"אני חייב לציין את הסיוע והתמיכה של עיריית באר שבע והליווי של ראש העיר, וכן את התמיכה של אלכס שר, שהתגייס לטובת המועדון, ואת אוניברסיטת בן גוריון", הוסיף.

 

שולמן מתכוון להגיש לממלאת מקום ראש העיריה, ד"ר חפצי זוהר, תוכנית להקמת מגמת האבקות וכיתת ספורט באחד התיכונים בעיר על מנת לבנות תשתית ספורטיבית של מתאבקים בבאר שבע.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות