כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
על המפה

הדמיית הקניון החדש באדיבות עיריית עכו
הדמיית הקניון החדש באדיבות עיריית עכו
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

עכו: קניון חדש של קבוצת עזריאלי

הקמת הקניון תסתיים תוך כשנה וחצי, והוא צפוי לכלול כ־300 חנויות. השטח, 13 דונם בסמוך למפעל שטראוס, נרכש ממפעל טמבור כבר לפני כשנתיים

יפה ברנס 
פורסם: 15.12.09, 07:57

בקרוב יחלו העבודות להקמת קניון חדש במרכז עכו. איש העסקים דוד עזריאלי, מבעלי קבוצת קניוני ומגדלי עזריאלי, ביקר בסוף השבוע שעבר בעכו ונועד עם ראש העיר, שמעון לנקרי. עזריאלי סייר בעיר ובמתחם שרכש לאחרונה ובו עתיד לקום הקניון החדש שבבעלותו.

 

מהעירייה נמסר כי השבוע אישרה הוועדה המקומית לתכנון ובנייה את הבקשה להיתר בנייה שהגישה קבוצת עזריאלי להקמת הקניון. לפני כשנתיים רכש

עזריאלי ממפעל טמבור שטח של 13 דונם באזור התעשייה הקלה בעכו, בסמוך למפעל שטראוס. כבר אז הודיעה קבוצת עזריאלי שבכוונתה לפתח את השטח לצרכים עסקיים-כלכליים, במסגרת מגמת התפתחות הקבוצה באזור הצפון בכלל.

 

הקניון החדש מתוכנן להיות בן שתי קומות והוא יכלול כ-300 חנויות מותגים. בנייתו של הקניון צפויה להתחיל בימים הקרובים והיא תארך כשנה וחצי.

מהעירייה נמסר כי בפגישה השבוע אמר עזריאלי, שהוא מזהה כאן פוטנציאל גדול.

 

"בניית הקניון כאן בעכו מבחינתי היא התגשמותה של הציונות", אמר עזריאלי, והוסיף כי אף בתו משקיעה רבות בעכו בצד החינוכי באמצעות מכון עזריאלי להעצמה חינוכית וחברתית.

 

מכון עזריאלי פועל בעכו בהצלחה בשיתוף קרן רש"י והעירייה בחטיבת הביניים בעיר וימשיך לפעול גם במהלך שנת הלימודים הקרובה, ועוסק במניעת תופעת נשירת תלמידים, תוך העצמתם מבחינה לימודית ורגשית, מימוש יכולותיהם והובלתם לעצמאות.

 

התוכנית עצמה נבנית לשלוש שנים, כאשר בשנה הראשונה, פועלים לצמצום הפערים הלימודיים, בשנה השנייה פועלים לשימור ההצלחה ובשנה השלישית שמים דגש על עצמאותו של התלמיד.

 

"הקמת הקניון החדש מסמלת הרחבה של כניסת יזמים ומשקיעים בשנים האחרונות לעיר."אמר ראש העיר "התפתחות זו תיצור מקורות תעסוקה רבים לתושבי העיר. אני בטוח שבעקבות השקעתה של קבוצת עזריאלי, יגיעו גם משקיעים נוספים בתחומי המסחר, הנדל"ן ובכלל", הוסיף לנקרי. 

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 21 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות