כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
מגדל השן

הדמיית הבניין. ביקוש רב באדיבות חברת 'רמות'
הדמיית הבניין. ביקוש רב באדיבות חברת 'רמות'
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

ב"ש: בונים מגדל לאנשי אקדמיה ורפואה בלבד

הבניין יתנשא לגובה של 13 קומות ויכלול 130 יחידות דיור בדמות דירות סטודיו (35 מ"ר) ודירות בנות שלושה חדרים (70 מ"ר). הבניין מיועד אך ורק לסטודנטים, אנשי סגל האוניברסיטה ובית החולים ואוכלוסיית משרתי הקבע

עודד בר-מאיר 
פורסם: 15.10.09, 10:11

פרויקט נדל"ני ראשון מסוגו הולך וקורם בימים אלה עור וגידים. חברת שיווק הנדל"ן 'רמות', בבעלותם של ד"ר חיים גולובנציץ וליאור רוט, החלה בימים אלה בארגון קבוצת רכישה למגדל מגורים. הבניין ייבנה ברחוב אלכסנדר ינאי בשכונה ד' בבאר שבע, לא הרחק מקמפוס אוניברסיטת בן גוריון.

 

מגדל המגורים, שהתוכנית להקמתו כבר אושרה בוועדה המקומית לתכנון ובנייה, יתנשא לגובה של 13 קומות והוא יכלול 130 יחידות דיור. בנייתו של המגדל תחל בתוך שלושה חודשים ותימשך כשנה וחצי. 

 

הבניין יהיה מיועד אך ורק למגורי סטודנטים, אנשי סגל האוניברסיטה ובית החולים 'סורוקה' ואוכלוסיית משרתי הקבע שתגיע לעיר בעקבות מעבר בסיסי צה"ל לאזור. חברת 'רמות' מייעדת את הפרויקט למשקיעים אשר ישכירו את הדירות למשתכנים הפוטנציאלים.

 

מחצית מהדירות, כך נמסר מחברת 'רמות', יהיו יחידות דיור המחולקות לשתי דירות סטודיו נפרדות בשטח בנוי של כ-35 מ"ר. מחציתן הנוספת של הדירות תכלול יחידות דיור בנות שלושה חדרים בשטח בנוי של כ-70 מ"ר.

 

בבניין המגורים החדש גם יוקם חדר כושר מאובזר, פאב לסטודנטים וחדר לימוד קומתי שיכלול פינת מחשב ואינטרנט, פינת שתייה ופינות ישיבה.

 

את הקרקע עליה מתוכנן להיבנות מגדל המגורים עתידה קבוצת הרכישה של המשקיעים לרכוש בסכום של כ-20.8 מיליון שקל. כל אחד מהמצטרפים לקבוצת

הרכישה אמור להשקיע בפרויקט כ-160 אלף שקל. מחירי הדירות בפרויקט ינועו בסביבות ה-460 אלף שקל. עלותו הכוללת של הפרויקט מוערכת בכ-60 מיליון שקל.

 

ד"ר חיים גולובנציץ, מבעלי חברת 'רמות', סיפר כי בימים האחרונים, מאז הודיעה החברה על ארגון קבוצת הרכישה, פנו כבר מאות כדי להימנות על קבוצת המשקיעים בפרויקט.

 

"ההיענות לפרויקט היא עצומה", סיפר ד"ר גולובנציץ. "בעידן בו אחוז הרוכשים דירות להשקעה נמצא בסימן עלייה, באר שבע נחשבת לעיר שבה התשואה על דירות להשכרה גבוהה באופן יחסי לתשואות אותן ניתן להשיג על נכסים למגורים במקומות אחרים בארץ. עד עתה ניתן היה לרכוש בבאר שבע דירות ישנות למטרות השקעה, ואילו עכשיו מדובר בפרויקט של דירות חדשות. בעיר מנשבת עכשיו רוח חדשה בתחום הנדל"ני, ולהערכתי מעבר צה"ל לאזור ישביח את הנדל"ן בעיר".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 12 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות