כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
חוזר הביתה

שמעון גפסו. "הרבה דברים פגעו בי" צילום: חגי אהרון
שמעון גפסו. "הרבה דברים פגעו בי" צילום: חגי אהרון
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

שמעון גפסו פורש ממפלגת ישראל ביתנו

ראש עיריית נצרת עילית החליט לפרוש מהמפלגה הארצית ולחזור למפלגת הליכוד. הסיבה: התנגדות אנשי ישראל ביתנו להקמת שכונת הר יונה ג'

לירז מנדל 
פורסם: 11.10.09, 09:16

ראש עיריית נצרת עילית, שמעון גפסו, החליט לחזור לתנועה הראשונה בה היה חבר, הליכוד, בשל התנגדות אנשי סיעת ישראל ביתנו לתוכנית הקמת פרויקט הבנייה בשכונת הר יונה ג' בעיר.

 

מאז נכנס למועצת העיר, גפסו בחר להיות חבר במפלגתו של אבגידור ליברמן. אולם לאחרונה, בשל התנגדויות הרבות השוררות בינו ובין אנשי המפלגה במועצת העיר, שוקל גפסו לעזוב את התנועה.

 

חבריו לסיעה לא הופתעו נוכח היחסים העכורים בין הצדדים. "גפסו הצטרף למפלגה אחרי הבחירות וטען כי הוא תומך בדרך של המפלגה", אמר יו"ר ישראל ביתנו, אלכס גדלקין. "כעת, הוא רואה שאנחנו במפלגה לא בובות ומבקשים דברים לטובת העיר ובעצם יש לנו דעה משלנו, שהיא לא בהכרח זהה לשלו. מעבר לכך, הוא השמיץ אותנו בתקשורת אבל אני לא רוצה לרדת לרמה שלו".

 

גפסו מצידו מציין, כי הנושא אינו סופי. "הרבה דברים פגעו בי, אבל ברגע שפגעו בעניין ההתיישבות זה בעייתי", הסביר גפסו השבוע. "תוכנית הר יונה ג יצאה לדרך, משרדי הממשלה חתמו ואף אחד לא יעצור אותנו".

 

עוד הוסיף: "בימים אלה אני משוחח עם ראש הממשלה בנושא חזרה לליכוד. הליכוד זה הבית שלי והגעתי לישראל ביתנו בגלל ד"ר עוזי לנדאו, והוא מבין את הרצון שלי לפרוש. המלחמות הקטנות במפלגה לא יכולות להיות על חשבון היישוב. האינטרס של נצרת עלית היום הוא התיישבות ומי שפוגע בכך, פוגע באינטרסים של העיר".

 

קיימת לא מעט ביקורת כנגד האנשים המיועדים להיות חלק מתוכנית בניית השכונה בהר יונה ג', אשר אינם שירתו בצבא. "בהר יונה ג יתיישבו יהודים שתורתם אמונתם, ואני לא חושב שצריך להטיף לי בנושא צבא וביטחון. שירתי בצבא וששלושת בני ביחידות מובחרות", אמר גפסו.

 

גפסו מדגיש כי הביקורת שלו על אנשי ישראל ביתנו היא ברמה המקומית בלבד, וכי אין לו דבר נגד אנשי המפלגה הארצית.
"הרוב המוחלט של חברי ישראל ביתנו הם טובים ואין לי כוונה להכליל את המפלגה", אמר, "אני חושב שבסניף בנצרת עלית ישנן בעיות. אני מאוד פעיל במפלגה והרבה מחברי המפלגה ילכו אחריי. כמו כן, חשוב לי לחזק את מפלגת 'עורי עיר' שהביאה אותי לראשות העיר" .

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 7 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות