כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
שמח בסוכה

עברי לידר צילום: באדיבות מועצת שוהם
עברי לידר צילום: באדיבות מועצת שוהם
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

פסטיבל "מוזות בסוכות" יוצא שוב לדרך

או-טו-טו זה מגיע. עברי לידר, שלום חנוך והמון מופעים בפסטיבל סוכות בשוהם

שולה פרומר 
פורסם: 22.09.09, 10:49

המוזה מגיעה לשוהם: גם השנה יכלול הפסטיבל שורה של אירועים מיוחדים, אך הפעם, לראשונה, יארח מרכז אמנויות הבמה החדש שנפתח בשוהם, את האירועים המיוחדים של הפסטיבל, כשלאחריהם יתקיים היום המרכזי של הפסטיבל בגן החבל.

 

שלום חנוך במופע "יציאה", עם משה לוי, יתקיים במרכז אמנויות הבמה בשוהם. על אותה במה יעלה גם המחזה המקורי לכל המשפחה "נעלי הזהב של אלמה", שכתבה הסופרת נאווה מקמל-עתיר, עם רקדנית הפלמנקו רוני לוגסי, במסגרת השקת הספר על ידי הוצאת "ידיעות אחרונות".

 

במסגרת אירועי הפסטיבל תיפתחנה שתי תערוכות: תערוכת "30% פחות",
ותערוכת האמנות "מינים ובשמים בסוכה", תערוכת אמנים קבוצתית.

 

ומה עוד? המופע החדש של עברי לידר "בקצב אחיד בתנועות של הגוף", יעלה על הבמה המרכזית בפסטיבל בגן החבל, ולמעשה יחתום את יומו המרכזי של הפסטיבל. הכניסה לכל אירועי היום המרכזי היא ללא תשלום.

 

במתחם המחול תעלה להקת המחול פרסקו את המופעים "הופלה", "הקסילופון הענק" וסדנת קצב ותנועה בהנחיית דידי ארז. מתחם התיאטרון יוקדש לתיאטרון פנטזיה עם קבוצת התיאטרון גו'בלה עם המופע "המסע ליער המשאלות" ובמות קטנות בהן פעילות תיאטרלית אינטראקטיבית. האמנית אופירה אבישר תקים במתחם האמנות הפלסטית סוכת פיסול בנייר – "אסופות". היצירה הפלסטית תתורגם לקטעי פרפורמנס על ידי השחקן שמוליק מטלון. לצד הסוכה יתקיימו סדנאות יצירה בנייר. הסדנה בתמיכת מרכז המיחזור "ברקת".

 

במתחם שירה ורוח יעשו "שמייח בסוכה" עם מזמורים, ניגונים ומספרי סיפורים. יואל בן שמחון יעלה את המופע המוסיקלי "שבט אחים", ולהקת "בין השמשות" תעלה מופע אקוסטי של מוסיקה יהודית, חסידית ושירי נשמה. מתחם המוסיקה יציג "פנים חדשות" בבמת LIVE רוק עם ארבעה הרכבים מקצועיים בתחילת דרכם: "להקת קופרק", "אבירם צור", "הקציצות של לידיה" ו"צח אגסי". במתחם תתארח גם להקת הרוק המקומית משוהם "אינדקס".

 

במתחם הפסטיבל יוכלו האורחים ליהנות גם ממיצג "פעמוני רוח השלום" של האמנית זהבה נטר, וממיצג "הרימון", של האמנית דבורה סבורה. לצד מיצגים אינטראקטיביים אלה יפעלו סדנאות יצירה.

 

4-7.10.09 בשוהם. לפרטים נוספים: 03-9723001, www.shoham.muni.il

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות