כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
בביתה

(אילוסטרציה) צילום: ג'ו קוט
(אילוסטרציה) צילום: ג'ו קוט
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

לא שילמת ארנונה? לא נכניס את הילדה לגן

תושבת להבים טוענת שהמועצה סירבה לרשום את בתה לגן הילדים כיוון שהמשפחה לא פרעה את תשלומי הארנונה. דובר המועצה: "אין המועצה חייבת לקלוט ילדים לגן שבאחריותה. מעבר לכך, איננו מעוניינים להרחיב בשל צנעת הפרט"

עודד בר-מאיר 
פורסם: 09.09.09, 08:00

יום לפני פתיחת שנת הלימודים התבשרה, להפתעתה, תושבת להבים כי בתה בת השלוש לא תוכל להיכנס לגן הילדים ביישוב. הסיבה: חוב ארנונה. במועצה המקומית, כך לדברי האם, התנו את כניסת ילדתה הקטנה לגן הילדים בהסדרת תשלום החוב.

 

"בסוף השבוע שעבר", מספרת האם, "ניגשתי למועצה וביקשתי כי תוסדר לי הנחה בתשלום שכר הלימוד של בתי הקטנה בגן הילדים. זאת לאחר שבן זוגי,

עמו אני חיה ללא נישואים, נקלע להפסדים בעסק שלו ובשל כך אנחנו שרויים במשבר כלכלי ואין ביכולתנו לשלם את מלוא התשלום עבור הילדה בגן הילדים".

 

"כל ההסברים והמסמכים שסיפקתי למי שאחראי על כך במועצה לא הניבו תוצאות. טפסי הבקשה להנחה בשכר הלימוד לא הועברו על ידי מחלקת החינוך לתעודתם ולא זכו לכל טיפול. אנחנו חשים פגועים מאד. קיבלנו יחס מאוד מזלזל, ואף אמרו לנו שאם אין לנו כסף - אז שנפנה למחלקת הרווחה. בגלל שאנחנו מבקשים הנחה, אני צריכה ללכת לרווחה?", הוסיפה.

 

דובר המועצה המקומית להבים, עמוס שריג, אמר בתגובה,כי "המועצה המקומית פעלה ופועלת לטובת כל ילדי היישוב. המועצה מכירה היטב את המתלוננים ואת התנהלותם מול המוסדות ביישוב. במקרה האמור, אין המועצה חייבת על פי חוק לקלוט ילדים בגן שבאחריותה ושאינו שרות שניתן לתושביה בתשלום. מעבר לכך, אין המועצה מעוניינת להרחיב בשל צנעת הפרט".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות