כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
כוכבים בקיבוץ

מדונה בישראל. והילדים בקיבוץ צילום: דודי ועקנין
מדונה בישראל. והילדים בקיבוץ צילום: דודי ועקנין
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

בנה של מדונה: "אימא, בקיבוץ הכי יפה"

שלושת ילדיה של המגה-סטאר מדונה ביקרו (בחשאי) בקיבוץ עין שמר, כולל סיור ברפת וארוחת צהריים בחדר האוכל

קרני עם-עד 
פורסם: 01.09.09, 17:58

שלושה ילדים ועשרה מלווים ואנשי אבטחה התארחו היום (שלישי, 1.9) במשך כמה שעות בקיבוץ עין שמר, ואיש לא ידע כי מדובר בשלושה מארבעת ילדיה של מדונה. שום צלם פפראצי או רכילאי צמרת לא הצליח לגלות או לתעד את המבצע הסודי של אנשי עין-שמר, שנוהל על-ידי ניר אלון וזמיר גולן, אנשי אתר הפעילויות המקומי, "החצר הישנה". גם לחברי הקיבוץ ולילדיו נודע רק בדיעבד על הביקור החשאי.

 

ימים אחדים בטרם הגיעה מדונה לישראל, יצר אחד ממקורביה קשר עם ידידים מעין-שמר ובישר להם כי ילדיה מבקשים להכיר קיבוץ מקרוב. הסידורים נעשו בחשאיות. נודע כי אורחים מכובדים יגיעו לביקור, אך לא צוינו פרטים מדויקים אודות זהותם.


הילדים של מדונה בקיבוץ עין שמר. לא מוותרים על הרכבת בחצר הישנה

 

הבוקר הגיעה המשלחת לאתר הפעילויות של מוזיאון ראשית ההתיישבות ב"חצר הישנה" של עין-שמר. שלושת ילדיה הצעירים של מדונה - רוקו, דיוויד ומרסי ג'יימס - נלקחו לסיור במשק, בעגלה רתומה לטרקטור. נהג הטרקטור, בעצמו מעריץ של מדונה, כמעט הידרדר לתעלה כששמע את מי הוא מסיע מאחור. בהמשך ביקרו הידוענים הצעירים בתחנות שונות בעין-שמר, לרבות הרפת, האורווה, שדה הכותנה, וקינחו בארוחת צהריים קיבוצית - שלדבריהם ערבה לחכם יותר מכל מסעדות הפאר בהן אכלו קודם לכן.


ביקור בפינת החי

 

"אימא", אמר אחד הילדים לאמו המפורסמת, "ה'הופעה' של הקיבוץ היתה הכי יפה בביקור שלנו בישראל". לנוכח דמותו של חבר הקיבוץ שהתחפש לחלוץ ושר שירים לעגלות ברפת, שאלה בתה של מדונה: "מה זה? ככה מרדימים את העגלות?" ונגן האקורדיון השיב לה בשיר "לילה לילה".

 

בחדר האוכל התנהל הכול על מי מנוחות, עד שאחד מצוות המטבח גילה מי סועדים שם את לבם. ההתרגשות היתה רבה, אבל עד שהחלו ילדי הקיבוץ לזרום אל המקום, עלו חברי המשלחת לרכב הממוגן והחלו בדרכם חזרה לתל-אביב, שם התקיימה ההופעה לאחר מכן.


בחדר האוכל של עין שמר, מורידים כלים כמו כולם

 

ניר אלון וזמיר גולן אומרים כי הם מקווים שמדונה תחזור להשתתף גם בחגיגות המאה לתנועה הקיבוצית, המתחילות בקרוב. "יהיה בכך כבוד מאוד גדול עבורה ועבורנו, ואנו בטוחים שזה אפשרי. בכל מקרה, את עין-שמר הילדים שלה כבר לא ישכחו".


לומדים קצת על שדה כותנה

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 42 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות