כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
  
הכל אנשים

נועה בנתור. בקרוב בלבונטין 7 בתל אביב צילום: Ofir Abe
נועה בנתור. בקרוב בלבונטין 7 בתל אביב צילום: Ofir Abe
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

הילדות היפה של נועה בנתור היפה

נועה בנתור, זמרת צעירה, נעה על הקו בין קיבוצה, מעגן מיכאל, לתל אביב - העיר בה הכל קורה. בואו ותכירו אותה, רגע לפני שהיא כובשת את העולם

ארנון לפיד 
פורסם: 06.08.09, 08:02

כשמאזינים ל"ביוטיפול צ'יילדהוד" ("ילדות יפה") שכתבה, הלחינה ושרה נועה בנתור - רוק אקוסטי רך וצובט לב - מוזר ללמוד ממנה, שמוזיקה לא היתה פס הקול של ילדותה בקיבוץ מעגן מיכאל, ושבבית הספר האזורי התלבטה אם בכלל להצטרף למגמת המוזיקה.

 

פני חודש היא נבחרה "לחמם" את הופעתה של סוזן וגה בארץ, ויותר משהיתה זו מתנה נהדרת ליומולדת 30, זה היה בעיקר תו איכות. הקריירה המוזיקלית שלה התחילה בניו-יורק, אליה טסה אחרי הצבא ושנת עבודה בקיבוץ. שש שנים וחצי למדה שם באקדמיות למוזיקה, חיפשה כיוון וגיבשה סגנון, כתבה והלחינה, הופיעה פה ושם, הוציאה תקליט ראשון.

 

כשחזרה לארץ, התחילו גם כאן "לקרות דברים", קצת הופיעה, פה ושם הושמעה ברדיו, אלא שאז חלתה, ולמשך שנה וחצי נמנעה מכתיבה ומהופעות. לפני שמונה חודשים שבה לתחייה ולתל אביב, התחילה לעבוד עם הגיטריסט בן גולן (מקיבוץ המעפיל), והרי היא שוב במלוא פריחתה, מופיעה וכותבת שירים לתקליט שני, "שיהיה תקליט מהמם", היא בטוחה.

 

והקיבוץ, איך הוא משתלב בתוכניות?

נועה בנתור: "כל ביקור שלי במעגן-מיכאל, הוא כיף. אני נעטפת באהבה, בהרגשה שאכפת לחברים, שהם מלווים אותי, וזה מקור כוח עצום.

אני אוהבת את הקיבוץ, תמיד שמחה לבקר, אבל רק לזמן קצוב, כי גם את תל-אביב אני אוהבת, ושם, בעצם, מרכז העשייה והסצנה המוזיקלית שלי".

 

אבל את נדרשת להחליט...

"איך אתה יודע?"

 

אימא שלך סיפרה לי.

"נכון, קיבלתי כבר שתי הארכות מהקיבוץ, והצורך להחליט מפחיד אותי. אילו הייתי נשואה ואם לילדים, היה לי יותר קל לחזור. אבל אני לקראת הגשמת חלום, מפתחת קריירה שאפתנית, שלא בדיוק משתלבת עם הקיבוץ. מצד שני, בכל זאת, לא עוזבים קיבוץ כמו מעגן-מיכאל... בעיה".

 

ב-10 באוגוסט, ב-20:30, תופיע נועה בנתור בלבונטין 7, בתל-אביב. כדאי לכם לבוא, ולו כדי להתגאות, בעתיד, שהייתם שם - לפני שהיא כבשה את העולם.


נועה בנתור. בין העיר לקיבוץ (צילום: Ofir Abe)

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות