כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
מועצת הזועמים

יוסף. רוחש בוז לחן צילום: ענר גרין
יוסף. רוחש בוז לחן צילום: ענר גרין
 
חן. נותרה בלי תשובה צילום: מיכאל שטינדל
חן. נותרה בלי תשובה צילום: מיכאל שטינדל
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

אור יהודה: מופע האימים של דוד יוסף

"את יכולה לקבור את הראש שלך בכיכר ברוקח", הטיח יוסף בחברת המועצה ננה חן לאחר שביקשה לברר פרטים על התקציב הרבעוני. חן זכתה גם לעקיצות על עיסוקו של בעלה, העובד בשיווק ביצים: "תעלי למשאית של הביצים ותשחקי שם"

אביאל מגנזי 
פורסם: 02.08.09, 11:55

ישיבת מועצת אור יהודה היתה בשבוע שעבר לוהטת במיוחד. ראש העיר דוד יוסף פרק את זעמו על חברת המועצה ננה חן ולא בחל במילים.

 

המופע של יוסף החל כאשר חן העלתה שאלה בנוגע לתקציב הרבעוני. יוסף סירב להשיב על השאלה, וכאשר היא מחתה על אופן התנהלותו, הוא פצח בהשתלחות חסרת תקדים, במהלכה יצאו מספר חברי מועצה מן הישיבה והסבירו כי לא היו יכולים לסבול את הדברים. 

 

בהקלטת הישיבה נשמע מהלך הדברים הבא: חן מבקשת שוב ושוב לקבל תשובה, אך יוסף השיב לה "תקבלי תשובה בעיתונים". "אני מצטערת אך לא קיבלתי תשובה וזה לא תקין", הוסיפה חן ובתגובה השיב לה יוסף: "תצטערי, תצטערי, וואלה את עוד תצטערי, אנחנו עוד נפרסם אם יש לך 12 שנות לימוד או לא".

 

חן שמסיימת בימים אלה תואר ראשון במדעי המדינה ומנהל ציבורי באוניברסיטת בר אילן, השיבה לו: "אתה איש שב"כ, תעשה מה שאתה רוצה". יוסף: "אם יש לך 12 שנות לימוד נפרסם ואם לא גם נפרסם".

 

"נניח שהייתי שוטף כלים אצל סעיד ("סעיד 2000", מסעדה מיתולוגית באור יהודה), מה זה משנה לך? אני ראש עיר טוב או לא?!", זעם יוסף. "את הולכת לעיתונות ומכפישה את העיר הזו", המשיך. "את רושמת שבית הספר בקריסה, ושמפטרים את המנהל, אני הייתי קובר את הראש. אני עכשיו בונה כיכר ברוקח, אני בונה לך בור ואת יכולה לקבור את הראש שלך".

 

הולך על הביצים

יוסף התייחס לבעלה של חן, העוסק בשיווק ביצים. "אנחנו נשים על המשאית של הביצים את התמונה שלי ואני אהיה ראש עירייה. לא רציתי לומר שאם אין לך

 תעסוקה, תעלי למשאית של הביצים ותשחקי שם".

 

כאשר הסבירה חן כי היא "שמחה שחברי הקואליציה משועשעים שראש העיר כמוך מוביל אותם", השיב לה יוסף: "הם קוראים את הכתבות שאת מכפישה את ראש העיר ואם היה מותר להם בחוק, כולם היו מבזים אותך".

  

אחד מחברי מועצת העיר סבר אחרת: "אתה ראש עיר ולא חבר מועצה, זהו גועל נפש, תת רמה. במיוחד כשמדובר באישה". חבר המועצה הוסיף כי לעומת זאת חן "התנהגה באצילות, ובקור רוח מופתי, אדם אחר היה עוזב או משיב באותה מטבע".

 

מהעירייה נמסר בתגובה: "ראש העירייה מכבד כל אדם ובכלל זה גם את גברת ננה חן, כאדם וכתושבת העיר, ולכן אם חס וחלילה היא נפגעה מאמירה כזו או אחרת מוגשת בפניה התנצלות על מגש. יחד עם זאת, רוחש ראש העירייה בוז לגברת חן הפוליטיקאית מהאופוזיציה (כפי שרחש לה קודמו בתפקיד) בגלל תאוות הפרסום, יש והיא פוגעת בעיר ובעירייה".

 

"גברת חן יצאה בתופים ובמחולות וחגגה עם העיתונות בקשר לדו"ח הכספי הרבעוני של העירייה. בישיבת מועצת העיר טפחה המציאות על פניה. לאחר שנציג משרד הפנים הציג נתונים מחמיאים בכל הקשור להתנהלות העירייה, הפועלת בשקיפות ועל פי החוק והנוהל התקין, פתאום נשארה גברת חן פעורת פה".

 

"בשלב הזה הציע לה ראש העיר כמטאפורה, ללכת ולטמון את ראשה בחול ולהתבייש. הוא גם הציע לה לעשות זאת בכיכר רוקח, שעדיין נמצאת לפני פיתוח ועיצוב. ישיבות העירייה בראשות יוסף מתנהלות בשקט ובשלווה מופתית, כמו בבית מרקחת. יש וקורה שהוא לא שותק לגורם אופוזיציוני כזה או אחר ומשיב לו במטבעות לשון ראויות לאותה סיטואציה, תוך שמירה על כבודו כאדם".

 

ננה חן מסרה בתגובה: "לא הייתי רוצה להשתמש בטון הקנטרני והתוקפני שכנגדו יש לי הרבה ביקורת רבה, ולכן אסתפק בהתייחסות לנושא החשוב בישיבת המועצה הנ"ל והוא הדו"ח הכספי לרבעון הראשון לשנת 2009, ולשאלה שלי בנוגע לירידת ההכנסות העצמיות של העירייה ברבעון זה אשר נשארה באופן תמוה ביותר ללא מענה".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 48 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות