כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
תמיכה שלום

למדו לזהות תקלות במחשב. אילוסטרציה צילום: jupiter
למדו לזהות תקלות במחשב. אילוסטרציה צילום: jupiter
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

הקריירה החדשה של התיכוניסטים: תמיכה טכנית

21 תלמידי כיתות י"א וי"ב מבית ספר התיכון העיוני אמי"ת כפר בתיה ברעננה, הוסמכו לאחרונה בהצלחה כתומכים טכניים במסלול ייחודי של קורס לתחזוקת מחשבים בהיקף של 200 שעות לימוד

נטע-לי בינשטוק 
פורסם: 21.07.09, 09:16

צריכים תמיכה טכנית? רק תבקשו: 21 תלמידים מכיתות י"א וי"ב מבית ספר התיכון העיוני אמי"ת כפר בתיה ברעננה, הוסמכו לאחרונה בהצלחה כתומכים טכניים במסלול ייחודי של קורס לתחזוקת מחשבים בהיקף של 200 שעות לימוד

 

התלמידים למדו במשך שנתיים בתדירות של פעמיים בשבוע, לאחר שעות הלימודים הסדירות בבית הספר. בין היתר למדו התלמידים על מרכיבי המחשב, זיהוי תקלות חומרה/תוכנה, מערכות הפעלה וכן הכרה ותחזוקת רשתות.

 

כל זאת בשילוב עם הדרכה ממוקדת בשפה האנגלית על מנת שיוכלו לבצע את בחינות ההסמכה החיצוניות שקיימה מיקרוסופט העולמית באתר הבחינות הרשמי של אומגה.

 

התלמידים ניגשו לבחינה החיצונית של מיקרוסופט – ובימים אלו נתבשרו שעברו אותה בהצלחה וזכו בתעודה בינלאומית מטעם החברה המקנה להם אפשרות לעבוד בתחום המחשבים בארץ ובעולם.

 

מנהל בית הספר העיוני אמי"ת כפר בתיה, מר יוסי ג'רפי, בירך על הצלחת התלמידים אמר: "התלמידים רכשו לעצמם מקצוע שיכול לעזור להם בכל אשר

יפנו", הוא שיבח את ההתמדה של התלמידים ואת הרצינות שבה התיחסו לפרויקט, "התלמידים השקיעו וקוצרים את הפירות, הם גם הרחיבו אופקים, גם זכו בידע רב בתחום מבוקש ובתעודה שלה יוקרה מקצועית ואפשרויות תעסוקה" .

 

הפרויקט הייחודי הינו פרי שיתוף פעולה בין מספר גופים: קרית החינוך אמי"ת כפר בתיה, אגף שח"ר של משרד החינוך, חברת אמדוקס, אומגה – המכללה למחשבים וגורמים עסקיים נוספים.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות