כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
מדריך

זה הולך להיות קיץ בטוח צילום: index open
זה הולך להיות קיץ בטוח צילום: index open
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

רחובות: פעילויות קיץ לילדים ולנוער

החופש ברחובות הולך להיות גדול. מגוון האירועים שמכינה העירייה לא ישאיר אתכם משועממים. בתוכנית: פעילויות עד השעות הקטנות של הלילה, הפנינג, מכללת בוקר והפעלות בקניון. לקרוא ולשמור

mynet 
פורסם: 02.07.09, 12:10

"קיץ בטוח" לנוער

 עיריית רחובות מקיימת זו השנה הרביעית את פרויקט "קיץ בטוח" לנוער, שמציע מסגרת ואלטרנטיבות לבילוי שעות הפנאי במהלך החופשה גם בשעות הלילה המאוחרות. מטרת הפרויקט הוא למנוע שוטטות מיותרת של בני נוער במרכזי הבילוי ובגנים הציבוריים ולהפחית את מקרי הוונדליזם והאלימות של הנוער המשועמם. "קיץ בטוח" מתקיים במרכזי המתנ"סים, מגרשי הספורט, תנועות הנוער, מרכז העירונוער ועוד.

יולי-אוגוסט, "קיץ בטוח", מרכזי חוויות 1599-55-54-53, עירונוער 08-9376700, מחלקת הספורט 08-939242, לפרטים: www.rehovot.muni.il, הכניסה חופשית.

 

הפנינג קיץ בשכונות

הפנינג קיץ ססגוני יתקיים במרכזי שכונות העיר. האירועים כוללים מתקנים

 מתנפחים, סדנאות יצירה, פסטיבל בועות סבון, תחנות לונה ספורט, מופע של "אבא סבבה", מופעי קרקס, ליצנים סדנאות ועוד. מיועד לכל המשפחה.

יולי-אוגוסט, "הפנינג קיץ בשכונות", פרטים במחלקה לאומנויות הבמה וההפקות 08-9392441, הכניסה חופשית.

 

קייטנות, סדנאות וחוגים

בחודש יולי נערכות בעיר קייטנות רשת "חוויות",  קייטנת "קסם המזרח הרחוק" בבימת הנוער העירונית, קורסי אומנות ומכללת בוקר למבוגרים בקתדרה העממית.

פרטים בטלפונים: 1599-55-54-53, 08-9455824

 

פעילות בקניון

בזמן שאתם פושטים על חנויותיו, מציע קניון רחובות תעסוקה הולמת לילדים שלכם. הילדים יוזמנו לסדנאות בישול בהשראת ספרי ילדים, ובעיקר השראת הספר "קופיקו", שזוכה כאן לעדנה מחודשת. יהיו שם סדנאות יצירה, מדע ומיחזור, הצגות, תחרויות ספורט ועוד. קחו ת'זמן בסופרפארם:

 

סדנאות בישול

 

חטיף אנרגיה: בהשראת הספר: קופיקו בבית הספר.

עוגת שוקולד בגביע גלידה: בהשראת הספר קופיקו בת"א.

עוגיות אוזני פיל: בהשראת הספר קופיקו בספארי.

סדנאות הבישול בהשראת ספרי הילדים יתקיימו 8, 15 ביולי בשעה 17:00.

 

סדנאות יצירה

 

קופיקו הצנחן: נערוך מגוון ניסויים ביצירת ובלימת תנועה על ידי חיכוך עם אוויר. נכיר את המדען גליליי, ולסיום – נבנה מצנח שממנו צונחת בובת קופיקו. בהשראת הספר: קופיקו הצנחן. 21/7 בשעה 11:00.

קופיקו בתחרות הביציקופטר: יחד עם קופיקו נשתתף בתחרויות שונות ומשונות שקיימות רק בסיפורי קופיקו , נזכה בפרסים ונכין לנו אביזרים ייחודים לתחרות מכוניות המרוץ הישראלית. 23/7 בשעה 11:00.

סדנא להכנת בובת קוף: בהשראת הספר: ימי החופש העליזים. 

5 ביולי בשעה 17:00.

סדנה להכנת קסטנייטות: בהשראת הספר קופיקו במחניים.

12/7 בשעה 17:00.

סדנה להכנת מצחייה: בהשראת הספר ספורט זה בידור.

 21/7  בשעה 17:00.

 


"קיץ בטוח" לנוער. בילוי גם בשעות הלילה המאוחרות

 

הצגות

 

מופע תחילת הקיץ בבימויו של נתן דטנר. קופיקו יבוא להתארח. 

19/7 בשעה 17:00.

קופיקו מטיס כדור פורח: עפ"י הספר קופיקו בכדור פורח.

20/7 בשעה 17:00.

"מעשה במלך הספורט": מעשה במלך שאהב מאוד ספורט. הוא התעמל בבוקר, בצהריים ובערב והחליט שכל ממלכתו צריכה להיות ספורטיבית כל יום ולאורך כל היום. מה קורה לנתיני המלך ברגע שהם צריכים לשלב את הספורט בכל רגע ורגע נתון בחייהם? האם תצליח המורה ללמד? האם יצליח השוטר לכוון את התנועה בשלום? הם דנה ויעל יצליחו להגיע לגן ולשחק קצת? ההצגה משלבת מגוון אביזרי ספורט, מוסיקה ומפעילה את הילדים כנתיני המלך בספורט וצחוקים. קופיקו יבוא להתארח. 20/7 בשעה 11:00.

"מילת הקסמים": תקציר ההצגה: בכל שיחה ובכל פגישה ישנה מילה שאם נשתמש בה תפתח היא לנו פתח לעזרה, לשיתוף והבנה. דני הוא ילד חכם וזריז אך שוכח הוא להשתמש במילה חשובה כדי שיוכל לקבל עזרה, תמיכה והבנה. אמא מכינה לו הפתעה אשר תלמד את דני כיצד משתמשים במילה החשובה. קופיקו יבוא להתארח. 27/7 בשעה 11:00.

הרפתקאות בר המוסיקה: בר הוא ילד מקסים אשר מחובר מגיל קטן למוסיקה. גדל בר ומליט לצאת למסע ולחפש את נפלאותיה וכוחה של המוסיקה. במהלך מסעו הוא יגלה כלים שונים המפיקים צלילים וינסה בשילוב הילדים להקים תהלוכת נגנים, אשר בסופה יחפש בר מהו הכלי חשוב ביותר ואיזה כלי מפיק את הצלילים הנעימים והיפים ביותר. ההצגה משלבת מגוון כלי נגינה וחפצים המשמיעים צלילים כגון: גיטרה, תופים, מצלצלים, רעשנים ועוד. קופיקו יבוא להתארח. 3/8 בשעה 11:00.

הנעל הכתומה: שחקן נודד, קצת מבולבל, עומד לבד מול קהל בעזרת תלבושות וכמה מסיכות, הוא מציג הצגה מרובת תסבוכות-סנדלר מאוהב, משרת מורעב ואדון רשע אחד בקומדיית מסיכות מוסיקלית על נעל משאלות מיוחדת במינה

קופיקו יבוא להתארח. 17/8 בשעה 11:00.

 

פסטיבל שירי קופיקו

 

הילדים יתכוננו לפסטיבל דמיוני שקופיקו המציא - "פסטיבל לשירי ילדים משוררים". נחבר יחד שירים מצחיקים ודמיוניים וננגן על כלי נגינה מוזרים ולבסוף כל ילד יכין לעצמו כלי נגינה שהוא כולו מבחנות. גם קופיקו יבוא להתארח. 6/8 בשעה 11:00.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות