כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
הכינו את הארנקים

קניון עזריאלי (הדמיה) באדיבות דוברות עיריית קרית אתא
קניון עזריאלי (הדמיה) באדיבות דוברות עיריית קרית אתא
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

החלה בניית קניון עזריאלי בקרית אתא

עבודות ראשונות להכנת הקרקע וסילוק מפגעים באתר המיועד על רחוב העצמאות בדרום העיר. הקניון ישתרע על פני 8,000 מ"ר עם שתי קומות חניה

מורן אזולאי 
פורסם: 17.06.09, 15:47

החלו העבודות על פרויקט קניון עזריאלי החדש בקריית אתא. בימים אלו, מתבצעות עבודות ראשונות להכנת הקרקע הכוללות סילוק מפגעים, ובשלב השני יחלו החפירות לבניית הקניון.

 

השבוע נמסר מקבוצת 'עזריאלי' כי הקניון כולל שני מבנים שיתפרסו על פני 14 אלף מ"ר ויבנו בעלות כוללת של 160 מיליון שקלים.

 

מדובר בקניון ה-11 מבית קבוצת עזריאלי והוא מרכז הקניות הצפוני ביותר שלהם. במסגרת המשא ומתן שהתנהל, נבדקו היטב מספר פרמטרים כמו נגישות, גודל שטח ואופציות לחניות עבור באי הקניון.

 

נשיא קבוצת עזריאלי, מנחם עינן אמר השבוע כי בניית הקניון נעשית מתוך אמונה שיש לשמור על מומנטום של ייזום ובנייה גם בתקופות מאתגרות.

 

הקניון עצמו ישתרע על פני 8,000 מ"ר למסחר ויכלול שתי קומות חניה תת קרקעיות עם 160 מקומות חניה, מעברו השני של הכביש יוקם מבנה מסחרי נוסף שיכיל חנות מזון בשטח של 1,500 מ"ר, משרדים בשטח של כ 4500 מ"ר ובנוסף 2 קומות חניה תת קרקעיות עם 90 מקומות חניה נוספים. הפרויקט תוכנן על ידי צמיר אדריכלים בשיתוף דוד עזריאלי אדריכלים.

 

עינן, נשיא הקבוצה הוסיף: "הפוטנציאל הטמון באזור זה עדיין לא מומש. מדובר בקניון שייבנה על פי הסטנדרטים הגבוהים של עזריאלי ויעמיק את הפריסה הארצית של הקבוצה".

 

קרית אתא, אומרים שם, היא העיר המתפתחת ביותר באזור הקריות כיום. הנגישות אליה קלה כיוון שהיא נמצאת על צומת דרכים, והיא ממוקמת סמוך לכביש 6 המיועד לעבור מזרחה לה.

 

גורם נוסף אשר סייע בחלטה על מיקום היה גודל האוכלוסייה בעיר העומד על כ-50 אלף איש, לא כולל כמה אלפי יחידות דיור נוספות בשכונות החדשות שאמורות להיבנות בקרוב.

 

הקניון יתווסף כאמור לקניונים הקיימים: בתל אביב, איילון, מודיעין, ירושלים או יהודה גבעתיים ואחרים. מדי יום, אומרים בקבוצה, מבקרים בעשרת קניוני הקבוצה כ-140 אלף איש בממוצע.

 

סך כל שטחי הקניונים מעל 150,000 מ"ר והם מכילים 1000 חנויות. הקניון נבנה על ציר ההסתדרות המרכזי, דרומית לבניין העירייה.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 28 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות