כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
המשבר הכלכלי

יהיה רזה יותר. פסטיבל המחולות צילום: דורון גולן
יהיה רזה יותר. פסטיבל המחולות צילום: דורון גולן
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

פסטיבל מחולות כרמיאל: אירועים יקרים יבוטלו

האירוע השנתי, שהפך למוסד ולסמל איתו מזוהה כרמיאל, צפוי לספוג קיצוצים. המשמעות: פחות מופעים עתירי עלות. ההצעה לקצר את מתכונת הפסטיבל ליומיים בלבד נדחתה לפי שעה

נדב מאיוסט 
פורסם: 11.06.09, 09:06

חודשיים לפני יריית הפתיחה של פסטיבל המחול בכרמיאל, נתקלת הנהלת הפסטיבל בקשיים תקציביים, שככל הנראה יבואו לידי ביטוי בקיצוץ חלק מההופעות. בשבועות האחרונים הועלו מספר אפשרויות, בין היתר לקצר את הפסטיבל ליומיים בלבד במקום שלושה ועוד.

 

בסופו של דבר הוחלט שעם הקמת התשתית הכוללת גדרות, במות, הגברה ופרסומים בכלי התקשורת השונים, לא תהיה משמעות גדולה לקיצוץ ביום אחד מהאירוע, ולכן האירוע ייוותר במתכונתו הנוכחית: שלושה ימים. אולם, הופעות מרכזיות שעולות סכומי כסף גבוהים יבוטלו, וכן לא יתקיימו אירועים באצטדיון הכדורגל העירוני.

 

הכנסות הפסטיבל מגיעות בדרך כלל ממשרד התרבות, ממוסדות שונים, מעיריית כרמיאל ומהכנסות עצמיות, ביניהן מכירת זכיונות וכרטיסים. לדברי מנכ"ל הפסטיבל, ירדה השנה בצורה משמעותית כמות התרומות והחסויות.

 

"למעשה מעט מאוד נותנים חסויות. גם כאלה שהיו מסורתיים במתן חסויות מקצצים השנה בהרבה", אמר השבוע אהרון סולומון, המשמש כראש מינהל תרבות ומנכ"ל פסטיבל המחול בכרמיאל מאז הקמתו.

 

למרות המצב, סולומון נשמע אופטימי לגבי קיום הפסטיבל ואיכותו: "אנחנו נמצאים בהכנות מתקדמות, יושבים על ניסיון לקצץ קצת ברוחב הפסטיבל. קבענו לעצמנו שהפסטיבל יתקיים לנצח, ומאז הקביעה הזו עברו בינתיים 22 שנה.

 

"הפסטיבל יתקיים כמתוכנן, אבל הוא יהיה יותר רזה, פחות אירועים ומופעים שהם עתירי עלות כדי להתאים את עצמנו למסגרת המצב הכלכלי הקיים".

 

גם בעירייה אישרו את הדברים: "פסטיבל מחול כרמיאל יתקיים במתכונת הקבועה של שלושה ימים ולילות, יהיו קיצוצים מסויימים במספר אתרים. נושא זה נבחן בימים אלו".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 10 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות