כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
אין חזרה

שמחת היצ'אלאלים. מקווים לשמוח גם בסוף השבוע צילום: יואב מלכה
שמחת היצ'אלאלים. מקווים לשמוח גם בסוף השבוע צילום: יואב מלכה
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

יצ'אלאל חולמת על עלייה

בסוף השבוע תצא לדרך הליגה המשולשת של בני יצ'אלאל רחובות, מ.ס קרית גת והפועל רהט - הקרב על הכרטיס לליגה ב'. מבחינת בני יצ'אלאל מדובר באפשרות לעשות היסטוריה וההתרגשות גדולה. במשחק הפותח יתמודדו הרחובותים נגד קרית גת. יהיה חם

יואב מלכה 
פורסם: 14.05.09, 14:08

הדרמה בשיאה: תחזיקו חזק - ביום שישי (15:00, מגרש השקמה) תצא הדרמה הגדולה של ליגה ג' מחוז מרכז לדרך, הליגה המשולשת של בני יצ'אלאל, מ.ס קרית גת והפועל רהט, כשיצ'אלאל וקרית גת יתעמתו ראש בראש. משלוש קבוצות, ומשלושה משחקים, תצא אחת. אחת שתעלה בעוד כשבוע לליגה ב'.

 

היתרון טכני

בסוף השבוע שעבר ניצחה בני יצ'אלאל את מכבי קרית משה רחובות בדרבי 1:2 (אורי פיסחה ודוד גזלהו, ליצ'אלאל, דודו אלקסלסי

לרחובות), ובכך שמרה על הסטטוס קוו בצמרת עם שתי יריבותיה - קריית גת ורהט, שאף הן ניצחו. שלוש הקבוצות מחזיקות במאזן זהה של 18 ניצחונות, 5 תיקו, 3 הפסדים ו־59 נקודות, והיום יתחיל שלב הפלייאוף בין שלושתן במשחק בין בני יצ'אלאל למ.ס קרית גת במגרש השקמה. גם המשחק הבא של יצ'אלאל, נגד רהט, יתקיים במגרש ניטראלי ומועדו ייקבע על פי התוצאה היום (המפסידה תשחק בשלישי, והמנצחת בשישי). הקבוצה שתשיג את המאזן הטוב ביותר בשלושת המשחקים תעלה לליגה ב' דרום ב'.

 

אבאיי זאודה, יו"ר בני יצ'אלאל, פנה לשחקנים בסיום המשחק מול מכבי רחובות ואמר: "אני רוצה לבקש מכולכם, על אף הקושי, קחו ימי חופש מעבודותיכם במשחק באמצע השבוע, בכדי שתגיעו מוכנים. עכשיו אלוקים איתנו ועם הרגליים שלכם. הייתם גדולים עד עכשיו, בואו נוכיח שאנחנו יכולים לעלות ליגה".

 


יצ'אלאל על כר הדשא. חולמים על ליגה ב'. צילום: קובי קואנקס

 

על כר הדשא התקשו שחקני יצ'אלאל להניע כדור בצורה מסודרת מול חבריהם העירוניים, הודות למאבק ספורטיבי עיקש, שהציגו שחקני מכבי רחובות לעיני כ־350 אוהדי יצ'אלאל נלהבים. שער השוויון היפהפה של דודו אלקסלסי בדקה ה־35, שנכבש מבעיטה חופשית על עיגול רחבת ה־16, הכניס את "האיילים" ללחץ, שניכר על פניהם בהפסקת המחצית. על אחת כמה וכמה כשהבשורות מהדרום סיפרו על יתרונות מבטיחים לרהט וקריית גת.

 

למרות זאת, כמה התקפות של שחקני יצ'אלאל על שערו של ניסים כהן, שוער מכבי רחובות, עשו את שלהן. בדקה ה־62, דוד גזלהו קיבל כדור בתוך הרחבה, בעט עם כל הלב, ושחרר קיטור גדול אצל חבריו והאוהדים הרבים.

 

בנוסף לעיקשותה של מכבי רחובות גם הבורות והחול במגרש בקריית משה עשו את שלהם, והקשו על שחקני יצ'אלאל לפתח את משחקם הטכני. ההבנה שמשחקי המבחן נגד רהט וקריית גת יתקיימו גם כן במגרש גרוע לא פחות, בשקמה, אכזבה את בני יצ'אלאל שקיוותה למגרש דוגמאת האצטדיון העירוני באשקלון, בו הביסו ה'איילים', את בית"ר אשקלון 0:5.

 

פטריק לזמי, מאמן יצ'אלאל, הביע צער השבוע על הבחירה במגרש בשקמה: "קיווינו למגרש מטופח היטב, שבו נציג משחק לגמרי שונה מהצורה בה שיחקנו בשישי שעבר. בנוסף, אני יודע שלשחקני רהט יהיה קשה להציג יכולת טובה על מגרש גדול, כי הם רגילים למגרשים קטנים כמו בשקמה.

 

"אבל עכשיו הכל ברגליים של השחקנים, ומדובר בעניין פסיכולוגי. כמו שבאימון לפני מכבי רחובות עבדנו על הגיבוש החברתי, הזמנו פיצה, וזה תרם מאוד, אני מקווה שזה יבוא לידי ביטוי גם במשחקי הפלייאוף".

 

אבישי צגהון, קפטן יצ'אלאל הוסיף: "שלב אחד עברנו, בדיוק כפי שאמרתי וסיימנו במקום הראשון. כעת, אני בטוח שנעבור גם את השלב השני בהצלחה. אני מבטיח לאוהדים שלנו, שננצח משחק אחד לפחות, אם לא את שניהם, ונעלה ליגה".

אבי בן־שושן, שוער הקבוצה: "אני מקווה שנתעלה על עצמנו במשחקי הפלייאוף ונעבור אותם בהצלחה, נעשה את שלנו בצורה הטובה ביותר, ויאללה שנעלה".

 

בסיום המשחק לזמי הורם על כתפי השחקנים, שקרבו אותו לגדרות המגרש בכדי שיוכל לחגוג עם הקהל. כשיצאו "האיילים" מחוץ לחומות המגרש, אותם אוהדים המתינו להם בחוץ, וקיבלו אותם בריקודים ובשירים, ואף הניפו את זאודה על כתפיהם.

האוהדים, המהווים את השחקן ה־12 של יצ'אלאל, מתכוונים לצאת בעשרה אוטובוסים לפחות למגרש בשכונת השקמה ברמת גן, ולעודד את שחקני הקבוצה בכל כוחם.

 

בכדי שהעידוד יהפוך צבעוני יותר, מבקשים האוהדים מזאודה שיעזור להם ברכישת אביזרי עידוד כדגלים, צעיפים ובלונים. צגהון: "אני סומך על אבאיי שיארגן את האוטובוסים וימלא אותם באוהדים. בזכות הקהל שלנו הגענו עד לפה, ואנחנו חייבים את הקהל שלנו מאחורינו גם במשחקי הפלייאוף".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות