כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
  
דרוש טיפול

בי"ח אסף הרופא. "מבחינתי למות כאדם זה הדבר החשוב ביותר" צילום: עמית שעל
בי"ח אסף הרופא. "מבחינתי למות כאדם זה הדבר החשוב ביותר" צילום: עמית שעל
 
ד"ר דוידזון. קיבל את פנייתו של המטופל באדיבות בי"ח אסף הרופא
ד"ר דוידזון. קיבל את פנייתו של המטופל באדיבות בי"ח אסף הרופא
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

חולה הסרטן לבית החולים: היחס שלכם מזלזל

תושב ראשון לציון, יצחק מזרחי, טוען כי הגיע לקבל טיפול המכון האונקולוגי בבית חולים אסף הרופא, חיכה שלוש שעות ולא טופל. מזרחי: "מבחינתי למות כאדם זה הכי חשוב". בית החולים: "באותו יום רץ הרופא בין ישיבות חשובות לבין קבלת מטופלים"

רונן דמארי 
פורסם: 22.04.09, 07:54

טיפול מזלזל: יצחק מזרחי מראשון לציון, שחלה לפני כארבע שנים בסרטן, מתלונן על יחס מזלזל שקיבל במכון האונקולוגי של בית חולים "אסף הרופא", בו הוא עובר מעקב וטיפולים.

 

ביום ראשון השבוע הוזמן מזרחי לשעה 10:30 אל ד"ר ארלונדו סיחון. הוא הגיע יחד עם גיסו, דוד טל, המסייע לו לעבור את התקופה הקשה בחייו. מזרחי מספר שהגיע בשעה שנקבעה לו, אך הרופא לא קיבל אותו וחולים אחרים נכנסו לפניו. הוא המשיך להמתין במכון בסבלנות ובשעה 12:30 יצא הרופא ממשרדו ואמר שהוא בדרך לישיבה. מזרחי היה באותה שעה החולה היחיד שהמתין לו. בשעה 13:30 אפסו כוחותיו והוא ביקש מגיסו שייקח אותו הביתה. השניים ניגשו למשרדו של מנהל המכון, פרופסור אבישי סלע, וקבלו באוזניו על התנהגותו של ד"ר סיחון.

 

לדברי מזרחי, זו לא הפעם הראשונה בה הוא הוזמן לשעה מסוימת ונאלץ לחכות זמן רב כדי להתקבל אצל הרופא, כשהוא שומע מצוות הפקידות שלל תירוצים על האיחורים. בעקבות המקרה האחרון כתב מזרחי למנהל בית החולים, ד"ר בני דוידזון. במכתב הוא שיבח את סבלנותה של האחות האחראית, פנינה גבע, אך מתח ביקורת על הרופא המטפל בו וכתב: "אני מבקש, בשארית כוחותיי, לעבור לטיפולו של רופא אחר במכון, כי מבחינתי למות כאדם זה הדבר החשוב ביותר. אולי בשארית ימיי איהנה מיחס שונה".

 

הגיס טל סיפר על תחושותיו של מזרחי: "זה חולה אונקולוגי. הוא לא יכול להחזיק מעמד יותר משעה - שעתיים. בסופו של דבר יצחק אמר לי: 'אני לא מרגיש טוב, קח אותי הביתה'. עכשיו, עד שיקבעו לו תור חדש, ייקח זמן. הוא התייאש מהמכון. אמר שהוא לא רוצה יותר טיפולים והקרנות. הוא הרים ידיים".

 

דוברת המרכז הרפואי אסף הרופא, נורית נחמה, מסרה בתגובה: "מאז הגעתו של פרופ' אבישי סלע למכון האונקולוגי, גדל מספר המטופלים פי ארבעה. פרופ' סלע הביא למכון צוות רפואי מהראשון במעלה, שכלל גם את ד"ר ארלונדו סיחון. לצערנו, מספר החולים עלה ללא יחס למספר הרופאים שעובדים במכון. המקרה של מר מזרחי מובן ומצער אך לא נעשה בשום פנים ואופן בזדון, באותו יום רץ ד"ר סיחון בין ישיבות חשובות לבין קבלת מטופלים. אנו מצטערים על אי הנעימות שנגרמה ומאמינים כי המשך הטיפול במזרחי יהיה ברמה שלה אנו שואפים".

 

 

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 17 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות