כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
ראיון ראשון

אביטן. השם שלי נהרס צילום: הרצל יוסף
אביטן. השם שלי נהרס צילום: הרצל יוסף
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

"הכי משפיל היה ששמו את אמא שלי בתא לידי"

אלרן אביטן (34) בראיון ראשון אחרי המעצר המתוקשר בחשד למעורבות בפרשת המעילה בעיריית באר שבע. אביטן מספר על הרגעים הקשים, קינאת האנשים והרכב מנקר העיניים

שרון דינר 
פורסם: 02.04.09, 14:43

אלרן אביטן (34), לא יודע את נפשו. אביטן, שנעצר למשך שבועיים במהלך חקירת המשטרה בחשד לשוחד ומעילה באגף ההנדסה בעיריית באר שבע, יושב בדירתו ב"מגדלי התאומים" ופניו לא כתמול שלשום.

 

אביטן, האיש שתמיד שמר על פאסון קשוח, שנהג תמיד להציג חזות של אדם חזק, ומאידך, אחד שפותח את הלב בפני כל, נראה עתה שבור, רזה יותר וחסר אנרגיות.

 

שאלת את עצמך איך זה שהגעת למצב כזה?

"שאלתי וגם עניתי לעצמי שכנראה בעיר הזאת אסור להיות טוב. זה מראה על נאיביות, חולשה או תמימות".

 

אביטן נראה שבור, רזה יותר וחסר אנרגיות (צילום: הרצל יוסף)

 

יש שיגידו שאתה לא טלית שכולה תכלת.

"כן, חסר? בואי נגיד ששמעתי שמועות שאפילו המשטרה צחקה מהן. אני הולך לחקירה ושומע שמצאו אצלי בבית שני מיליון דולר. אמרתי, 'תנו לי את הסכום הזה ואני מוכן להישאר עוד חודשיים במעצר'".

 

לדבריו, שישה חוקרים חקרו אותו בעיקר בנוגע לרכב הלקסוס המפואר שלו. מבחינתו, הוא קנה אותו וזהו. "לכל קבלן פשוט יש רכב יקר פי שניים משלי, אז

בגלל שאמא שלי עובדת עירייה, לי אסור ולאחרים כן? לאנשים כואב הלב לראות שאני נוסע על לקסוס".

 

אבל משמועות לא ממהרים לפתוח בחקירה ולעצור אותך ואת אמא שלך?

"לטענת המשטרה, אמא שלי זירזה לי תיקים. הם לא הראו לי תיק אחד שזורז".

 

אתה מרגיש שהשם שלך נהרס?

"כן, זה פגע בשם שלי. עכשיו אנשים יחשבו פעמיים אם לבוא אליי או לא. זה בכל מקרה פוגע. פנו ללקוחות שלי וחקרו אותם. מה אתה עושה בזה? פוגע בי. גם אם לקוח פוטנציאלי יודע שלא עשיתי כלום, הוא לא ירצה להתעסק איתי. מחר ירצה מישהו להכין תוכניות בנייה ואחרים ימליצו לא ללכת אליי כי חקרו אותי במשטרה. זה פוגע".

 

אלרן אביטן הוא שם מוכר בעיר, לא רק בגלל הייחוס המשפחתי שלו (בנו של שחקן העבר הצבעוני שלום אביטן ואחיו של שרון אביטן, אף הוא שחקן עבר - ש.ד), אלא בעיקר בזכות עצמו. אביטן מוכר עוד מהתקופה שהחל לעבוד במועדון הפורום, והשתלב בחיי הלילה של העיר.

 

לפני חודש הכל נעצר כשאמא שלו, זהבה אביטן, עובדת בכירה בעיריה, נעצרה בחשד לזירוז תיקים וקבלת שוחד. אביטן קלט את הרוח הנושבת ולא הופתע כשקראו לו לחקירה. הוא ניגש לחקירה אופטימי מתמיד, והאמין שישוחרר במהרה.

 

כשראה שלא משחררים אותו בתום החקירה, הבין שהסיפור לא ייגמר כל כך מהר. הוא ישן בכלא באר שבע בחדר עם טיפוסים שונים. "זה כמו טירונות רק בלי הריצות", הוא מנסה לשמור על הומור. "רק מעצבן לשמוע בלילה קריאות של נרקומנים שרוצים אדולן".

 

אביטן משחזר את הרגעים שאחרי המעצר של אמו. "אתה נשבר כשאמא שלך חוזרת מחקירה ואתה רואה אותה מול הפנים שלך. אתה שומע מישהי צועקת שם בתא שלה ואתה לא יודע על מי היא צועקת, ואתה כולך נכנס לעצבים ומת להיכנס דרך הקיר ולראות אם צועקים על אמא שלך ולחנוק את הבנאדם. הכי משפיל היה לשים את אמא שלי בתא לידי".

 

  • הכתבה המלאה מתפרסמת בסוף השבוע בעיתון ידיעות הנגב

 

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 6 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות