כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
בעין המצלמה

טען כי היחסים היו בהסכמה מלאה (אילוסטרציה) צילום: index open
טען כי היחסים היו בהסכמה מלאה (אילוסטרציה) צילום: index open
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

אנס את אשתו וצילם בטלפון הסלולארי

תושב האזור נעצר בשבוע שעבר בחשד שאנס את אשתו, אותה נשא רק לפני כחודש. הבעל טען כי יחסי המין ביניהם היו בהסכמה. ההוכחה: תיעד את מעשיהם במכשיר הטלפון הסלולרי

פאוזי אבו טועמה 
פורסם: 26.03.09, 07:50

תושב אזור חדרה (56), שנעצר בחשד שאנס את אשתו, טען כי יחסי המין בינו לבין אשתו התקיימו בהסכמה מלאה, וכי יש בידיו ההוכחה לכך - במצלמה בה תיעד את יחסי המין ביניהם.

 

בני הזוג נישאו לפני כחודש. ביום שלישי שעבר עצרה משטרת חדרה את הבעל, בעקבות תלונה שהגישה נגדו אשתו. האישה טענה כי הוא בעל אותה, שלא בהסכמתה ותחת איומים וכוח.

 

לאחר מכן, לטענתה, הוא תקף אותה ואיים על חייה. כאשר שוטרים הגיעו לבית על מנת לעכבו לחקירה, מסר החשוד פרטים של אדם אחר בניסיון לחמוק מפניהם.

 

החשוד הובא לבית משפט השלום בחדרה עם בקשה להארכת מעצרו. בבקשה טענה המשטרה, כי חומר החקירה קושר את החשוד למיוחס לו באופן ממשי, וכי החקירה טרם הסתיימה.

 

בדיון בבקשה סיפר נציג התחנה, רס"ב עבד קעדאן, כי הודעת האישה מפורטת ועקבית ונתמכת בדברים נוספים שהשוטרים שביקרו בדירה מצאו. "מדובר בחשוד

בעל עבר פלילי עשיר, שישב בכלא בגין עבירות אלימות במשפחה פעמיים, וכן לחובתו שני מאסרים בני-הפעלה בגין עבירות זהות", טען רס"ב קעדאן.

 

עורכת דינו של החשוד, אסיל מקאלדה, סיפרה כי מרשה היה נסער בגלל ההאשמות שמטיחים בו. "מדובר באדם דתי, שומר מצוות, שטענה כזו מאוד קשה, מעליבה ומכאיבה לו", אמרה עו"ד מקאלדה וציינה כי על פי דברי החשוד, יחסי המין בינו לבין אשתו היו בהסכמה מלאה, "ואף ההתייחדות שלהם בהסכמה הוקלטה במכשיר הטלפון הנייד של החשוד, אשר נמצא בבית". השופטת פנינה ארגמן האריכה בחמישה ימים את מעצרו של החשוד.

 

החשוד הובא שוב להארכת מעצר שנייה ובדיון טען נציג התחנה, רס"ב עבד קעדאן, כי המשטרה תפסה את המכשיר הסלולרי של החשוד, אולם הוא סירב לפרט את תוכן הסרט. "המתלוננת אומרת בעצמה שהחשוד צילם אותה באקט. כל אחד נתן את התשובות שלו", אמר רס"ב קעדאן.

 

עו"ד אסיל מקאלדה טענה מנגד, כי מדובר בגירסה של המתלוננת מול הגירסה של החשוד. "הכל מצולם בווידיאו, עכשיו ניתן לפרש מה רואים במצלמת הטלפון הנייד", אמרה עו"ד מקאלדה.

 

השופט אביהו גופמן קבע בהחלטתו, כי לאחר שעיין בחומר החקירה השתכנע כי קיים חשד סביר שהחשוד עבר את העבירות המיוחסות לו, והאריך את מעצרו של החשוד בעוד שלושה ימים.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות