כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
  
אקלים קשה

בית ספר "הגורן". "ההורים צודקים בטענות שלהם" צילום: נמרוד גליקמן
בית ספר "הגורן". "ההורים צודקים בטענות שלהם" צילום: נמרוד גליקמן
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

בית הספר אינו מוכן לקיץ

בבית ספר "הגורן" בחדרה המזגנים אינם פועלים כבר שנתיים. ההורים מתלוננים: "בלתי אפשרי ללמוד בקור ובימים החמים"

מירית אזרחי 
פורסם: 18.03.09, 13:08

הורים בבית הספר היסודי "הגורן" בחדרה טוענים, כי זו השנה השנייה שרוב המזגנים בכיתות בית הספר אינם פועלים. לטענת ההורים, למרות פניות חוזרות ונשנות לאגף החינוך בעיריית חדרה, לא ניתן מענה לבעיה.

 

אחד ההורים טוען: "קשה מאוד לתלמידים ללמוד ללא מיזוג בכיתות. בימי החורף קר מאוד לילד, והוא יושב מכורבל במעיל בכיתה, כמו שאר חבריו, ומנסה להתרכז בחומר הלימודי.

 

"אין ספק שהקור מקשה עליו ועלול לגרום לו לחלות. גם בימי הקיץ הלימודים בכיתות קשים מנשוא. הילדים מזיעים וכמוהם גם המורות, וגם במצב זה קשה להתרכז בחומר הנלמד.

 

"דיווחנו על המצב למנהלת, רחל פנחסי, שמצדיקה את תלונותינו, אך ידה קצרה מלהושיע. ראוי לציין, כי בכל הכיתות יש מזגנים, אולם כמעט כולם מושבתים מזה כשנתיים ואין טעם לתקנם, כך לדברי טכנאים שהוזמנו למקום מטעם ההורים ומטעם העירייה".

 

"בעבר, אגף החינוך השתתף במחצית מעלות המזגנים החדשים וההורים מימנו את המחצית השנייה. זה היה לפני כעשר שנים. כיום ההורים מוכנים להשתתף במחצית העלויות, אולם לטענתם הפניות שלהם לאגף החינוך בעירייה בעניין, נתקלו באוזניים אטומות. "קיבלנו הרבה הבטחות אולם לדאבוננו, ללא תוצאות", מתלוננים ההורים.

 

גם המורות מתלוננות: "המצב הנוכחי הוא בלתי נסבל, ומעניין איך ילמדו התלמידים בשעות המרובות של תוכנית 'אופק חדש', שתחל בספטמבר.

הילדים ללא מזגנים מתקשים לעמוד ביום לימודים מקוצר, אז מה יהיה ביום לימודים ארוך, כיצד הם יתפקדו בימי הקיץ הקשים?"

 

מנהלת בית הספר "הגורן", רחל פנחסי: "ההורים צודקים, וגם המורות צודקות. אכן אין אלה תנאים אופטימליים לעבודה וללימודים. גם אני דיווחתי לאגף החינוך פעמים אין ספור על המצב העגום בכיתות שלנו ועל הצורך הדחוף במזגנים, אולם אין מענה".

 

מנהלת אגף החינוך בעיריית חדרה, חני ויצמן, מסרה בתגובה: "הוזמנתי לבית הספר 'הגורן' ובשבוע הבא תתקיים הפגישה עם ההנהלה ונציגי ההורים. בפגישה נדון גם בנושא המזגנים".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות