כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
יזמים צעירים

(אילוסטרציה) צילום: ablestock
(אילוסטרציה) צילום: ablestock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

השקעה עצמית: הנערים מתנסים בהקמת חברה

תלמידי כיתות ט'-יא' מהנגב משתתפים בפרויקט יזמים צעירים. במסגרתו הנערים והנערות מתנסים בהקמה, בניהול ובפיתוח של חברה עסקית שמטרותיה הן להצליח בשיווק ובמכירות

עודד בר-מאיר 
פורסם: 09.03.09, 12:48

מנהלי העתיד: עשרות נערות ונערים מהנגב נפגשו עם מנהלים ומנכ"לים, מהמובילים בתחומם, במסגרת יום מיומנויות מרוכז, בו למדו כיצד מקימים עסק מצליח ורווחי.

 

הצעירים, תלמידי כיתות ט'-יא' מיישובי הנגב: באר שבע, ערד, דימונה, מיתר, עומר, אופקים ומרחבים, משתתפים בארגון יזמים צעירים ישראל, מייסודו של בנק לאומי. עובדי כיל מוצרים תעשייתיים מלווים וחונכים בהתנדבות את קבוצות היזמים במהלך השנה כולה.

 

התלמידים מתנסים בהקמה, בניהול ובפיתוח של חברה עסקית שמטרותיה הן בין היתר להצליח שיווקית ומכירתית. במסגרת זו מקבל כל תלמיד תפקיד בחברה: מנכ"ל, סמנכ"ל, איש שיווק ומכירות וכו'.

 

כיל מוצרים תעשייתיים, שמדגישה בחזונה את ההשקעה ביצירת דור צעיר יוזם, תורם וחיובי בישראל, משקיעה זו השנה ה-11 ברציפות בפרויקט זה. זאת בשותפות עם ארגון יזמים צעירים ישראל - מייסודו של בנק לאומי. השותפות כוללת בין היתר מימון, תמיכה לוגיסטית ומקצועית בארגון. אך ההשקעה החשובה ביותר היא של ההון האנושי - החברה מגייסת את עובדיה כמנחים מקצועיים בהתנדבות.

 

כל היזמים הצעירים השתתפו לאחרונה בכנס שנערך בחסותם של כיל מוצרים תעשייתיים, SCE המכללה האקדמית סמי שמעון ומרכז עירא לעסקים טכנולוגיה וחברה באוניברסיטת בן גוריון. במסגרת זו התקיימו סדנאות מקצועיות בנושאים: כלכלה, שיווק, ניהול כספים, ניהול משא ומתן ,פרזנטציה ועוד.

 

מרבית המרצים בכנס - מנהלים מובילים מכיל מוצרים תעשייתיים בתחומים הרלוונטיים: פיננסים, עיצוב המוצר, שכנוע קהל ועוד. בכנס פגשו הנערים את "אנשי השטח" של כיל מוצרים תעשייתיים ושל חברות נוספות, ושמעו ממקור ראשון על הדילמות העסקיות, הכישורים והתכונות הנדרשים בניהול עסק. זאת  במטרה להכיר לנערי ולנערות הנגב, שהם דור העתיד של עולם העסקים הישראלי, את המציאות העסקית.

 

בכנס נכחו ניסים אדר, מנכ"ל כיל מוצרים תעשייתיים, ד"ר חפציבה זוהר, סגנית

ומ"מ ראש עיריית באר שבע, פרופ' זהר לסלו, דיקן הנדסת תעשייה וניהול, SCE האקדמית להנדסה סמי שמעון, פרופ' אהוד מניפז, יו"ר מרכז עירא לעסקים, טכנולוגיה וחברה ויו"ר המועצה הציבורית ליזמים צעירים ישראל-דרום ואורי ילוז, מנכ"ל ארגון יזמים צעירים ישראל.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות