כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
פותחת פה

אורנה בנאי וידידים צילום: ענת מוסברג
אורנה בנאי וידידים צילום: ענת מוסברג
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

אורנה בנאי: פטרו את הוטרינר העירוני של אשקלון

הרוחות התלהטו במסיבת עיתונאים בה קראו להפסקת העסקת הוטרינר העירוני. רעיית הוטרינר: "אתם לא יכולים לקרוא לבעלי רוצח, בואו לראות איך הוא עובד". ח"כ ארדן: "כשבעלך הרג חתולים וכלבים הוא לא הזמין אותנו"

שמוליק חדד 
פורסם: 15.02.09, 16:55

נמשך המאבק נגד העסקתו של הוטרינר העירוני באשקלון, ד"ר יואב צדוק. השבוע כינסו מייסדת עמותת תנו לחיות לחיות, אתי אלטמן, השחקניות אורנה בנאי, הדס קלדרון וח"כ גלעד ארדן מסיבת עיתונאים משותפת באשקלון. ה-4 יצאו בקריאה לראש העירייה, בני וקנין, לפטר את הווטרינר העירוני לאלתר.

 

במהלך האירוע קראה בנאי הנסערת לנוכחים: "נמשיך לרדוף את החלאות האלה, עד שיפסיקו לעבוד עם בעלי חיים. אלה אנשים שידם קלה על המזרק". אביגיל צדוק, רעייתו של הווטרינר, מחתה בחריפות על הביטויים הקשים שהופנו לעבר בעלה והזמינה את הנוכחים לבקר במשרדו ולהתרשם בעצמם מעבודתו.

 

כבר חודשים רבים שאלטמן וחבריה מחכים לשמוע את עמדת ראש העירייה בנושא העסקתו של צדוק, לאחר שקודמו בתפקיד השהה אף הוא את הטיפול בעניין. "תחושתנו היא שמנסים למרוח אותנו ושהם לא יפטרו את צדוק", אמרה אלטמן. ח"כ ארדן ציין כי בכוונתו לעתור לבית המשפט בדרישה שצדוק יסיים את תפקידו.

 

בשלב זה התפרצה רעייתו של צדוק, שישבה בקהל: "אתה לא תקרא לבעלי

רוצח, באיזה זכות אתה אומר דברים כאלה". בעקבות הדברים פרצה בקהל מהומה ולמקום הוזמנה משטרה. כעבור דקות ספורות החלה בנאי לדבר וחיזקה את ארדן: "צדוק הגיע לשפלות שלא נראתה כמוה והוא ממשיך לעסוק בתפקידו כוטרינר".

 

בתגובה להזמנתה של צדוק, שקראה לארדן לבקר במשרדו של בעלה, השיב חבר הכנסת: "כשבעלך הרג חתולים וכלבים הוא לא הזמין אותנו. אם את חושבת שאמרנו פה דברים לא נכונים, תבעי אותנו על הוצאת דיבה". חילופי הדברים נמשכו עוד דקות ארוכות. אחד מתומכיו של צדוק, שהמתין בחוץ, אמר כי לווטרינר העירוני נעשה עוול. "נכון שהדרך שבה פעל לא הצטיירה טוב בתקשורת, אבל תראו מה קורה עכשיו: העיר מלאה בחתולים ובכלבים משוטטים".

 

מהצרי, ראש העירייה היוצא, ערך שימוע בנושא אך לא פרסם החלטה או המלצה. מהעירייה נמסר כי "ראש העירייה החל בבדיקת הדוחות, המסמכים והפעולות שנעשו בעניינו של ד"ר צדוק והחליט לזמן את ד"ר צדוק לשימוע חדש".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 35 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות