כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
פרשת הווטרינר

בני וקנין. "פוחדים מנקמה צילום: AFP
בני וקנין. "פוחדים מנקמה צילום: AFP
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

דורשים הסברים לגבי עתידו של ד"ר צדוק

בני וקנין עדיין לא השמיע קול בפרשת הווטרינר העירוני. האם השאילתא שהגיש בעניין חבר המועצה איתמר שמעוני תשבור את הדממה? הסאגה נמשכת, צדוק ממשיך לעבוד

שמוליק חדד 
פורסם: 29.01.09, 07:55

ראש עיריית אשקלון, בני וקנין, נמנע עד כה מהבעת עמדה מסודרת בעניינו של הווטרינר העירוני ד"ר יואב צדוק, שנטען נגדו כי היה מעורב בפרשת הרדמת כלבים שפורסמה בתוכנית התחקירים "כלבוטק". בשאילתא למועצה דרש יו"ר האופוזיציה העירונית, איתמר שמעוני, כי ראש העירייה יסביר מדוע צדוק לא פוטר מתפקידו למרות הטענות החמורות כלפיו. "עד מתי תמשיך עיריית אשקלון לתת גיבוי לאדם הנוהג בנורמות פסולות ציבורית ואתית?", תהה שמעוני.

 

הבחירה של וקנין לתפקידו כנראה רק שיפרה את מעמדו של יואב צדוק, שהגביר כעת את כוחו במחלקה הווטרינרית. כזכור, וקנין הוא זה שמינה אותו לתפקיד מלכתכילה בעוד שקודמו כראש העירייה, רוני מהצרי, החל בהליכים לפיטוריו. יש לציין כי עד כה מנכ"ל העירייה ומנהליו הישירים של צדוק העדיפו אף הם לתת לווטרינר גיבוי מוחלט. פקחים ועובדים במחלקה מספרים על אווירה קשה: חלקם שיתפו פעולה עם הוועדות שחקרו את הפרשה וחוששים כעת מההשלכות. "מאז הבחירות איש לא נוקט צעדים כנגד צדוק, ואנחנו פוחדים מנקמה".

 

בינתיים, דממת האלחוט בעירייה נמשכת. בעוד ששמעוני אמר כי יפעל לפיטורי הווטרינר המיידים אם ייבחר לתפקיד, וקנין העדיף למסור תגובה מתחמקת

בנושא. בשאילתה שהגיש שמעוני נאמר כי על פי תחקיר כלבוטק, "צדוק נצפה הורג ללא רחם בעלי חיים כלבים וחתולים במסדרונות הכלבייה באשקלון, ללא אבחנה, ללא מעט חמלה, ללא ניסיון או מאמץ לאתר את הבעלים של בעלי החיים למרות שחלקם נשאו שבב זיהוי". שמעוני הזכיר כי שתי ועדות חקרו את הפרשה והעלו ממצאים קשים. "דו"ח משרד החקלאות כולל ממצאים העלולים לבסס לכאורה עבירות על החוק או עבירות משמעת".

 

גם בארגוני צער בעלי חיים עוקבים בדאגה אחר התנהלות העירייה בפרשה: דוברת עמותת "תנו לחיות לחיות", אתי אלטמן, פנתה לחבר הכנסת גלעד ארדן בבקשה שיסייע בקידום הטיפול בנושא. "אנחנו מאוד מודאגים ממה שקורה ובעיקר ממה שלא קורה, בכוונתנו לערוך מסיבת עיתונאים יחד עם ח"כ ארדן בקרוב".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 15 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות