כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
אתר גאה

גאוה תל אביבית (ארכיון) צילום: אורן אגמון
גאוה תל אביבית (ארכיון) צילום: אורן אגמון
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

תקדים: עמוד תוכן גאה באתר עירוני

לראשונה מאז החלו הרשויות המקומיות להעלות לאינטרנט אתרים עירוניים, עלה לאוויר דף תוכן המיועד לקהילת ההומואים והלסביות באתר עירית תל אביב-יפו

יואב זיתון 
פורסם: 27.01.09, 07:43

היסטוריה מקוונת בוורוד: בפעם הראשונה בישראל, מעלה רשות ציבורית באתר הרשמי שלה דף תוכן מיוחד המיועד כולו לקהילה ההומו-לסבית.

 

זה קרה אתמול (יום ב') באתר של עיריית תל אביב-יפו. עמוד "הקהילה הגאה" באתר הרשמי של העירייה יעודכן לעיתים קרובות ויכיל סרטונים, תמונות ומידע עדכני על חיי הקהילה בעיר.

 

העמוד יאפשר בין היתר לגולשים להשתתף ולהשפיע ועם "עלייתו לאוויר" פותחת העירייה את האפשרות להשתתף בפרוייקט "100 סיבות לגאווה בתל-אביב-יפו"
ולכתוב את הסיבה האישית לגאווה בעיר. סיבות מקוריות יפורסמו בקמפיין לקראת אירועי הגאווה שיתקיימו, כמו בכל שנה, בחודש יוני .

 

בעמוד גם הפנייה לאתר של המרכז העירוני החדש לקהילה הגאה שנפתח בשנה שעברה בגן מאיר ובאמצעותו ניתן להתעדכן בפעילויות השונות. גולשים המבקשים להציב תמונה מיוחדת שצילמו באירועי הגאווה בשנים האחרונות מוזמנים לשלוח אותה באמצעות האתר העירוני ליחידה לפניות הציבור בלשכת ראש העירייה ופירסומה ייבחן.

 

יש לציין כי חבר מועצת העיר, יואב גולדרינג (עיר לכולנו), פנה לפני כחודש וחצי בנושא למנכ"ל עירית תל אביב, מנחם לייבה, וביקש ממנו כי המרכז הקהילתי הגאה יקבל התייחסות באתר העיריה. גולדרינג אמר ל-mynet: "אני שמח כי סוף סוף מקבלת הקהילה הגאה ביטוי באתר העיריה ומקווה כי דף התוכן החדש ישודרג ויתפתח בעתיד".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 14 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות