כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
שחייה

אזולאי. בכושר שיא צילום ארכיון: אביהו שפירא
אזולאי. בכושר שיא צילום ארכיון: אביהו שפירא
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

עמית אזולאי: מדליית זהב ושיא אישי

שחיין מועדון הפועל גליל עליון, עמית אזולאי, הדהים בתחרות הכנה לאליפות החורף עם תוצאה איכותית מאוד במקצה ל-400 מטר חופשי. אביב דרומי השיג מדליית כסף ומדליית ארד

יוסי וקנין 
פורסם: 20.01.09, 07:53

שביעות רצון במועדון השחייה של הפועל גליל עליון. בתחרות ההכנה לאליפות החורף של ישראל שהתקיימה ביום שבת הצליח השחיין המוכשר, עמית אזולאי, לקבוע תוצאה איכותית לכל הדעות במקצה לגילאי נוער ב-400 מטר חופשי - 4:04.94 דקות - תוצאה שהקנתה לו את מדליית הזהב.

 

מועדון השחייה הפועל גליל עליון קוטף לאחרונה הישגים רבים. כזכור, באליפות המילניום שנערכה לפני כחודשיים הוכיחו השחיינים הצעירים, תומר עמית וצליל בנג'ו, שהם הדור הבא בשחייה כאשר הפתיעו בשיאים אישיים.

 

לשניים האלו מצטרף לא אחר מאשר אזולאי, שיכולתו הטובה תוביל אותו ככל הנראה להשתתף באליפות ישראל לנוער שתתקיים בעוד חודש. כאמור, השחיין המוכשר
קבע תוצאה מצוינת של 4:04:94 דקות ב-400 מטר חופשי, ועל מנת להבין משמעות תוצאה זו, הרי שאם אזולאי היה מתחרה במקצה לבוגרים הוא היה מסיים במקום השני.

 

למעט מדליית הזהב שקטף במקצה 400 מטר חופשי, אזולאי לא עצר וגרף מדליית זהב נוספת במקצה של 200 מטר פרפר לאחר שקבע את התוצאה 2:09.79 דק'. גם במקצה הזה אזולאי היה טוב בהרבה מיריביו. יש לציין, שכשאזולאי עצר את השעון, השחיין שהגיע במקום השני היה רק באמצע הבריכה.

 

"עמית בכושר נפלא", אמר דובר מועדון השחייה, יונתן ורטיקובסקי, "אנחנו מקווים שעד אליפות החורף הוא ימשיך לשמור על הכושר הזה ואף ינסה לשבור עוד שיא".

 

לאחר אזולאי היה זה תורו של אביב דרומי להראות מה הוא שווה. דרומי השיג מדליית ארד במקצה 200 מטר חזה כשעצר את השעון על 2:34.63 דקות. דרומי לא הסתפק במדליה אחת והשיג מדליית כסף במקצה 50 מטר חזה.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות