כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
בחירות במועצות

פלמחים. מפגש פוליטי לא במקום ציבורי צילום: צביקה זהבי
פלמחים. מפגש פוליטי לא במקום ציבורי צילום: צביקה זהבי
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

פלמחים: חוג בית לא במבנה ציבור

מדוע לא הצליח אריאל עשירי, המועמד לראשות המועצה האזורית גן-רווה, להתארח במבנה ציבור בקיבוץ פלמחים

קרני עם-עד 
פורסם: 26.11.08, 01:06

קיבוץ פלמחים הוא הקיבוץ היחיד, לצד שישה מושבים, במועצה האזורית גן-רווה. מועמד ממושב בית-עובד, אריאל עשירי, מבקש להיבחר במקומו של ראש המועצה המכהן, מוני אלימלך ממושב כפר-הנגיד.

 

יורם ירושלים, חבר פלמחים, התומך בעשירי לראשות המועצה, ביקש לקיים חוג בית בערב יום ראשון השבוע (23.11), באחד המרכזים החינוכיים בקיבוצו, המשמש לעיתים - בהיעדר מקומות כינוס אחרים - כ"חדר ישיבות", אך מנהל הקהילה, יענקל'ה קירש (גת), ביקש ממנו שלא לקיים את המפגש ב"מקום ציבורי" אלא בבית פרטי.

 

"אני תוהה מדוע נמנע מאתנו המפגש במבנה ציבור, שהיה מאפשר להזמין חברים רבים, כמו שקורה בקיבוצים אחרים ועם מועמדים שרצים לבחירות", אומר יורם ירושלים. "אני חושש שהייתה כאן הוראה מלמעלה, אבל התירוץ היה שהמינהל 'מחפש' את פלמחים ועל כן לא יראה בעין יפה את המפגש הפוליטי בתוך מרכז חינוכי בקיבוץ. כל מי שסיפרתי לו על כך, אמר שמדובר בהחלטה הזויה".

 

מנהל הקהילה בפלמחים, יענקל'ה קירש, מאשר כי בעקבות הפנייה למפגש עם אחד מהמועמדים לראשות המועצה, ביקש לקיים את המפגש במקום פרטי, ולא

ציבורי. "צריך להבין שפלמחים נמצא כל הזמן תחת עינו הבוחנת של מינהל מקרקעי ישראל, שבודק שימושים במבנים, ובכלל זה כאלה המוגדרים כמבני חינוך, שלא משולמת עליהם ארנונה. בגלל הרגישות הזו חשבתי שלא כדאי לקיים את האירוע דווקא שם. בסופו של דבר מדובר בהחלטה של החברים, אבל מחובתי להזהיר ולבקש. כל טענה אחרת על הנחיה מלמעלה, אינה רצינית. קודם לבקשה של החבר לא פנה אליי איש, ודאי שלא ראש המועצה המכהן".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות