כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
הכסאח ממשיך

לא רק רוסים הצביעו בשבילי. רינה גרינברג ביום הבחירות צילום: צביקה מונר
לא רק רוסים הצביעו בשבילי. רינה גרינברג ביום הבחירות צילום: צביקה מונר
 
לא דואג. עדי אלדר חוגג ניצחון צילום: צביקה מונר
לא דואג. עדי אלדר חוגג ניצחון צילום: צביקה מונר
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

אלדר: גרינברג שרופה, היא בגדה בי

רינה גרינברג הפסידה את ראשות העיר כרמיאל, אבל עשתה לעדי אלדר בית ספר במועצה עם מנדט אחד יותר. זה לא יפריע לו להקים קואליציה, אבל הסיפור בין שניהם רחוק מלהסתיים

גלית פרי 
פורסם: 17.11.08, 07:52

"רינה גרינברג מבחינתי שרופה לתמיד. בוגדת פעם אחת היא בוגדת לתמיד. עם מערכת הבחירות שהיא הובילה אני לא מוכן לעשות איתה יותר כלום. שום שיתוף הוא לא אפשרי מבחינתי איתה יותר". כך אמר ראש עיריית כרמיאל, עדי אלדר, לאחר שניצח שוב בבחירות.

 

מול אלדר, שמתחיל כעת קדנציה חמישית, התמודדה הפעם מי שהייתה יד ימינו במשך שנים רבות. מערכת הבחירות הייתה רוויית יצרים וכללה חילופי האשמות משני המחנות.

 

בסופו של דבר, לאלדר הצביעו כ-60 אחוזים מהבוחרים, בעוד שלגרינברג הצביעו כ-40 אחוזים. לעומת זאת, במועצת העיר קבלה רשימתה של גרינברג 6 מנדטים, לעומת 5 בלבד של אלדר.

 

"היא היתה הסגנית שלי כל כך הרבה שנים ובגדה בי. אפילו בג'ונגל יש חוקים, אבל לרינה לא היו שום חוקים במסע הבחירות הזה. בפוליטיקה צריך שתהיה לפחות קצת אתיקה", אמר אלדר.

 

"מבחינתי לא אפשרי איתה שום משא ומתן בשום צורה מעכשיו ואף פעם לא. אני אשב לשמוע את הצעירים של תנועת 'הבית שלי', נשמע מה בפיהם ובימים הקרובים אני מאמין שנתחיל במשא ומתן בין יתר הרשימות על מנת לגבש קואליציה יציבה וחזקה במועצה.

 

"אני ממש לא דואג אפילו לא לרגע אחד ומציע לאף אחד שלא לחשוש. אני יודע שהכול יהיה בסדר ולא יהיו שום בעיות במועצת העיר".

 

גרינברג, מצידה, לא מרוצה למרות ההישג המרשים שלה, וגם מבחינתה לא תיתכן קואליציה עם אלדר. "אם הייתי מוכנה לשבת איתו לקואליציה אז למה יצאתי?

 

"קיבלתי 9,000 קולות וזה מראה שלא רק רוסים הצביעו בשבילי כמו שרוסים רבים הצביעו עבורו. הייתה מערכת בחירות קשה ומלוכלכת ולא אני התחלתי את הלכלוך הזה".

 

על דבריו של אלדר כלפיה, אמרה גרינברג: "על מה הוא קורא לי בוגדת? לקום ולהתמודד מול ראש העיר במשחק דמוקרטי זוהי בגידה? הוא התבטא בצורות חמורות לא פחות ממני.

 

"במערכת הבחירות הזו המחנה שלו לכלך עלי מאוד ומה לא אמרו עלי. הוא גרם לי לקום נגדו כי הוא פיטר אותי וניער אותי מסמכויות. הפרידה שלי ממנו הייתה טבעית ולגיטימית.

 

"אני מאוד גאה באנשים שלי וברשימה שלי. הולכים איתי אנשים טובים שרוצים לקדם את העיר מכול הלב. אנחנו נהיה אופוזיציה טובה ובונה ונבצע את העבודה שלנו".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 14 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות