כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
  
גאוות הנוער

מוסטוב ויוסיפוף. "קינסטליך הוא יקיר הקהילה הגאה" צילום: אבי מועלם
מוסטוב ויוסיפוף. "קינסטליך הוא יקיר הקהילה הגאה" צילום: אבי מועלם
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

 

הנציג של הנוער הגאה בבחירות המקומיות

גם הנוער הגאה משתתף במערכת הבחירות בראשון לציון. עשרות צעירים הומואים וצעירות לסביות יעזרו ביום שלישי לחבר המועצה רז קינסטליך, המתמודד מטעם רשימת "פז" למועצת העירייה.

רונן דמארי 
פורסם: 09.11.08, 09:39

תומכים גאים: בראשל"צ ישנן שתי קבוצות של נוער גאה. קבוצה צעירה (15-18) ובוגרת (18-23). לכל קבוצה יש שני מדריכים. הקבוצות נפגשות פעם בשבוע לפעולה של שעתיים. השבוע הם החליטו להתגייס לטובת חבר המועצה רז קיסטליך, לאור הקשר הטוב שנוצר בין קינסטליך לקהילה.

 

עודד מוסטוב (24) חבר בארגון משנת 2002 והוא מדריך את הקבוצה הצעירה: "מוזמנים לקבוצה כל נער ונערה הומואים, לסביות ומתלבטים בני 15-17. חשוב לציין, אנחנו לא מעודדים יציאה מהארון".

על מעורבותם בבחירות מספר מוסטוב: "רז קינסטליך עוזר לנו משנת 2002 ואנחנו תומכים בו כנציג הצעירים. בשנת 2003 גורשנו מהמקום שהיה לנו וישבנו על הדשא בגן העיר. פנינו לרז והוא מצא לנו מקום. הוא היחיד שעזר גם כספית. הוא יקיר הקהילה הגאה בראשון, מגיע לאירועים שלנו ואנחנו עוזרים לו בבחירות כי הוא עוזר לנו".

 

מאיה יוסיפוף (27) מדריכה קבוצה צעירה: "הקבוצה עוזרת לצעירים בשלב של גיבוש הזהות המינית, זה חשוב מאוד ונעשה הרבה בזכות רז. אנחנו אסירי תודה לרז על האוזן הקשבת שלו. זה לא משהו מובן מאליו שיש למי לפנות בעירייה".

קינסטליך: "תפקידו של חבר מועצה לעזור לכל תושבי העיר, ללא כל קשר לנטיותיהם המיניות. אני שמח שיכולתי לעזור לחברי הארגון, ומקווה שבקדנציה הבאה אמשיך לעזור להם ולכל תושבי העיר".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 5 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות